Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 184 m² |
| Perceel | 294 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Staete - 's-Hertogenbosch (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 28 houses in Den Bosch met 128–239 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 64e percentiel (+8.6% t.o.v. mediaan van € 4.228/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Emeraldpad
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Emeraldpad 26 | 189 | A | € 869.000 | € 4.598 |
Buurt in cijfers — 's-Hertogenbosch
| Inwoners | 3.340 |
|---|---|
| Dichtheid | 4806 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 471.000 deze listing +79% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 39% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 1.7 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07960704
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | OBS De Sprong — 0.25 km · 8 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.77 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek de Groote Wielen — 0.33 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk De GrooteWielen — 0.33 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Polikliniek Jeroen Bosch Ziekenhuis — 2.16 km |
| OV-station | Rosmalen — 1.99 km |
| Restaurant | Restobar Tuur — 0.74 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 4.034 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 179.348 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 184 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.576 per jaar (~€ 215/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.249 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2024 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~552 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2007 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas Kombi Kompakt HRE 36/30 A (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 707 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Bosch
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Orthenseweg 85 De Vliert | 131 | C | € 775.000 |
+€ 36.680
3 stap(pen)
|
€ 811.680 | € -33.320 | |
| Emeraldpad 26 Broekland | 189 | A | € 869.000 |
+€ 15.120
1 stap(pen)
|
€ 884.120 | +€ 39.120 | |
| Zonneweide 15 Kom Engelen | 209 | A | € 875.000 |
+€ 16.720
1 stap(pen)
|
€ 891.720 | +€ 46.720 | |
| Sluiskeshoeven 21 Sparrenburg | 203 | B | € 735.000 |
+€ 38.570
2 stap(pen)
|
€ 773.570 | € -71.430 | |
| Zwaenenstede 6 De Haverleij | 196 | A | € 750.000 |
+€ 15.680
1 stap(pen)
|
€ 765.680 | € -79.320 | |
| Atalantaweg 15 Broekland | 140 | A | € 719.000 |
+€ 11.200
1 stap(pen)
|
€ 730.200 | € -114.800 | |
| Oeverhuyze 59 De Haverleij | 142 | A+++ | € 715.000 | +€ 0 | € 715.000 | € -130.000 | |
| Wethouder Noppenlaan 49 Hondsberg | 151 | C | € 670.000 |
+€ 42.280
3 stap(pen)
|
€ 712.280 | € -132.720 | |
| Slotsestraat 20 Kom Empel | 145 | C | € 650.000 |
+€ 40.600
3 stap(pen)
|
€ 690.600 | € -154.400 | |
| Aalscholverlaan 32 Kom Engelen | 142 | B | € 650.000 |
+€ 26.980
2 stap(pen)
|
€ 676.980 | € -168.020 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Zwaenenstede 6 De Haverleij | 196 | 6 | A | € 750.000 | € 3.827 |
| Emeraldpad 26 Broekland | 189 | 5 | A | € 869.000 | € 4.598 |
| Deutersestraat 5 De Moerputten | 189 | 5 | D | € 975.000 | € 5.159 |
| Zonneweide 15 Kom Engelen | 209 | 6 | A | € 875.000 | € 4.187 |
| Sluiskeshoeven 21 Sparrenburg | 203 | 7 | B | € 735.000 | € 3.621 |
| Parcivalring 90 De Haverleij | 180 | 7 | A+ | € 615.000 | € 3.417 |
| Kasteeldreef 29 Maasakker | 191 | 6 | A | € 1.135.000 | € 5.942 |
| Raadhuisstraat 27 Kom Nuland | 193 | 5 | B | € 609.000 | € 3.155 |
| Meerwijkweg 35 Maasakker | 214 | 6 | B | € 1.050.000 | € 4.907 |
| Rossinilaan 3 Molenhoek | 198 | 7 | C | € 1.120.000 | € 5.657 |
| Wethouder Noppenlaan 49 Hondsberg | 151 | 5 | C | € 670.000 | € 4.437 |
| De Groote Rede 92 De Watertuinen | 161 | 5 | A+ | € 555.000 | € 3.447 |