Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 105 m² |
| Perceel | 245 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | van Driel Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 19 houses in Vlaardingen met 73–136 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 78e percentiel (+6.6% t.o.v. mediaan van € 4.450/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Vlaardingen
| Inwoners | 1.675 |
|---|---|
| Dichtheid | 9759 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 292.000 deze listing +71% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 68% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 1.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU06220702
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Het Anker — 0.09 km · 10 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinderdagpaleis Ukkepuk — 0.83 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.7 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | BENU — 0.27 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Franciscus Vlietland — 3.31 km |
| OV-station | De Trekschuit — 2.44 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Bommeer Clubhuis — 0.61 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.378 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 108.261 per jaar |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 105 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.625 per jaar (~€ 219/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.597 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2310 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~945 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 945 per jaar en 945 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1985 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha Avanta (gas gestookt combiketel uit 2007, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 382 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Vlaardingen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Frieslandlaan 10 Hoevenbuurt | 118 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € -3.000 | |
| Nachtegaallaan 35 Babberspolder Noord | 115 | B | € 519.000 | +€ 0 | € 519.000 | +€ 21.000 | |
| Johan Willem Frisolaan 20 Statenbuurt | 106 | D | € 465.000 |
+€ 7.420
1 stap(pen)
|
€ 472.420 | € -25.580 | |
| Johan Willem Frisolaan 42 Statenbuurt | 133 | D | € 529.000 |
+€ 9.310
1 stap(pen)
|
€ 538.310 | +€ 40.310 | |
| Surinamesingel 37 Indische Buurt | 101 | C | € 449.500 | +€ 0 | € 449.500 | € -48.500 | |
| Aletta Jacobskade 58 Vaart Noord | 133 | A | € 549.000 | +€ 0 | € 549.000 | +€ 51.000 | |
| Insulindestraat 85 Indische Buurt | 97 | C | € 439.500 | +€ 0 | € 439.500 | € -58.500 | |
| Boterstraat 37 Oostbuurt | 89 | A | € 439.000 | +€ 0 | € 439.000 | € -59.000 | |
| Melis Stokelaan 64 Hoogkamer | 113 | D | € 400.000 |
+€ 7.910
1 stap(pen)
|
€ 407.910 | € -90.090 | |
| Schipluidersluis 15 Maasboulevard | 126 | A | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | +€ 97.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Johan Willem Frisolaan 20 Statenbuurt | 106 | 5 | D | € 465.000 | € 4.387 |
| Surinamesingel 37 Indische Buurt | 101 | 5 | C | € 449.500 | € 4.450 |
| Nachtegaallaan 35 Babberspolder Noord | 115 | 5 | B | € 519.000 | € 4.513 |
| Frieslandlaan 10 Hoevenbuurt | 118 | 5 | A | € 495.000 | € 4.195 |
| Melis Stokelaan 64 Hoogkamer | 113 | 5 | D | € 400.000 | € 3.540 |
| Insulindestraat 85 Indische Buurt | 97 | 4 | C | € 439.500 | € 4.531 |
| Boterstraat 37 Oostbuurt | 89 | 4 | A | € 439.000 | € 4.933 |
| Valeriusstraat 112 Vettenoordse Polder Oost | 124 | 5 | unknown | € 400.000 | € 3.226 |
| Schipluidersluis 15 Maasboulevard | 126 | 6 | A | € 595.000 | € 4.722 |
| Oranjelaan 38 Oranjebuurt | 86 | 4 | G | € 349.500 | € 4.064 |
| Vetteoordskade 11 Vettenoordse Polder Oost | 123 | 5 | A++++ | € 695.000 | € 5.650 |
| Menadostraat 43 Indische Buurt | 82 | 5 | B | € 350.000 | € 4.268 |