Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 112 m² |
| Perceel | 157 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | inter immo Makelaardij B.V. (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 72 houses in Almere met 78–145 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 31e percentiel (-4.7% t.o.v. mediaan van € 4.076/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Almere
| Inwoners | 2.215 |
|---|---|
| Dichtheid | 7293 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 333.000 deze listing +31% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 37% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00342704
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | PCB De Driemaster — 0.12 km · 16 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.94 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.28 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum De Spil — 0.29 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Flevoziekenhuis — 1.39 km |
| OV-station | Busstation 't Oor — 0.66 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | View — 0.43 km · 6 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.077 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 90.217 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 112 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.568 per jaar (~€ 131/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.208 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1232 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~336 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1983 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 392 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Almere
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wijtingstraat 8 Waterwijk Noord | 100 | B | € 415.000 |
+€ 19.000
2 stap(pen)
|
€ 434.000 | € -1.000 | |
| J.A. Brinkmanstraat 103 Bouwmeesterbuurt Noord | 109 | A | € 425.000 |
+€ 8.720
1 stap(pen)
|
€ 433.720 | € -1.280 | |
| Adriaan van Ostadestraat 41 Tussen de Vaarten N.- West | 106 | A | € 425.000 |
+€ 8.480
1 stap(pen)
|
€ 433.480 | € -1.520 | |
| Keiwierde 48 Keiwierde en Oldewierde | 119 | B | € 400.000 |
+€ 22.610
2 stap(pen)
|
€ 422.610 | € -12.390 | |
| Sambastraat 47 Danswijk Noordoost | 100 | A | € 439.500 |
+€ 8.000
1 stap(pen)
|
€ 447.500 | +€ 12.500 | |
| Isadora Duncanweg 55 Danswijk Zuidoost | 94 | A | € 414.500 |
+€ 7.520
1 stap(pen)
|
€ 422.020 | € -12.980 | |
| Schildmeerstraat 7 Waterwijk West | 132 | A+ | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 15.000 | |
| Hofstedestraat 33 Landgoederenbuurt Noord | 117 | A | € 445.000 |
+€ 9.360
1 stap(pen)
|
€ 454.360 | +€ 19.360 | |
| Springendallaan 22 Landgoederenbuurt Noord | 108 | A | € 450.000 |
+€ 8.640
1 stap(pen)
|
€ 458.640 | +€ 23.640 | |
| Peggy Ashcroftstraat 37 Filmwijk Bouwrai Zuid | 114 | A | € 450.000 |
+€ 9.120
1 stap(pen)
|
€ 459.120 | +€ 24.120 | |
| Isadora Duncanweg 25 Danswijk Zuidoost | 119 | A | € 450.000 |
+€ 9.520
1 stap(pen)
|
€ 459.520 | +€ 24.520 | |
| Julistraat 99 Seizoenenbuurt West | 124 | A | € 450.000 |
+€ 9.920
1 stap(pen)
|
€ 459.920 | +€ 24.920 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Keiwierde 48 Keiwierde en Oldewierde | 119 | 6 | B | € 400.000 | € 3.361 |
| Peggy Ashcroftstraat 37 Filmwijk Bouwrai Zuid | 114 | 5 | A | € 450.000 | € 3.947 |
| J.A. Brinkmanstraat 103 Bouwmeesterbuurt Noord | 109 | 5 | A | € 425.000 | € 3.899 |
| Springendallaan 22 Landgoederenbuurt Noord | 108 | 5 | A | € 450.000 | € 4.167 |
| Julistraat 99 Seizoenenbuurt West | 124 | 6 | A | € 450.000 | € 3.629 |
| Hofstedestraat 33 Landgoederenbuurt Noord | 117 | 5 | A | € 445.000 | € 3.803 |
| Geerten Gossaertpad 9 Literatuurwijk Noordwest | 110 | 5 | A | € 475.000 | € 4.318 |
| Adriaan van Ostadestraat 41 Tussen de Vaarten N.- West | 106 | 5 | A | € 425.000 | € 4.009 |
| Fagotstraat 31 Muziekwijk N.-Midden | 110 | 5 | B | € 485.000 | € 4.409 |
| Isadora Duncanweg 25 Danswijk Zuidoost | 119 | 5 | A | € 450.000 | € 3.782 |
| Zeistpad 42 Stedenwijk Midden-west | 114 | 5 | A | € 375.000 | € 3.289 |
| Quickstepstraat 67 Danswijk Noordoost | 103 | 5 | A | € 475.000 | € 4.612 |