databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

apartment · resale

Noordsingel 262

3032BN Rotterdam · Agniesebuurt · wijk Noord · Rotterdam

€ 500.000
€ 6.757 / m²
74 3kamers A++
Foto 1 van Noordsingel 262 Foto 2 van Noordsingel 262 Foto 3 van Noordsingel 262 Foto 4 van Noordsingel 262 Foto 5 van Noordsingel 262 Foto 6 van Noordsingel 262 Foto 7 van Noordsingel 262 Foto 8 van Noordsingel 262 Foto 9 van Noordsingel 262 Foto 10 van Noordsingel 262 Foto 11 van Noordsingel 262 Foto 12 van Noordsingel 262

Kenmerken

Typeapartment (resale)
Woonopp.74 m²
Kamers3 (2 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 144 apartments in Rotterdam met 51–96 m².

Boven de markt. Deze woning zit in het 91e percentiel (+33.1% t.o.v. mediaan van € 5.078/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Andere woningen in Noordsingel

Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.

AdresLabel Vraagprijs€/m²
Noordsingel 274 58 A++ € 395.000 € 6.810

Buurt in cijfers — Rotterdam

Inwoners4.070
Dichtheid10989 per km²
Gem. huishoudensgrootte1.8
Gemiddelde WOZ (buurt) € 347.000 deze listing +44% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt80%
Afstand basisschool0.6 km
Afstand supermarkt0.4 km
Afstand huisarts0.4 km
Afstand kinderdagverblijf0.6 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU05990515 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Zadkine — 0.34 km · 36 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf De Klimop Oude Noorden — 0.61 km · 2 totaal binnen zoekradius
Supermarkt ALDI — 0.27 km · 33 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek Walenburg — 0.27 km · 7 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Gezondheidscentrum Rotterdam Noord — 0.52 km · 8 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Franciscus Gasthuis — 1.4 km · 7 totaal binnen zoekradius
OV-station Rotterdam Centraal — 0.68 km · 27 totaal binnen zoekradius
Restaurant Angelo Betti — 0.2 km · 71 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.387 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 102.174 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 30.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A++
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 74 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 888 per jaar (~€ 74/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.461 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~666 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~148 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar2023
BouwBestaande bouw
Soort objectPortiekflat (appartement)
DakPlat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
IsolatieDriedubbel glas en volledig geïsoleerd
VerwarmingStadsverwarming en gehele vloerverwarming
Warm waterStadsverwarming
Energielabel (officieel)A2
Inhoud239 m³
Indeling3 kamers (2 slaapkamers)
Op funda sindsMei 12, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A++ te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Bijlwerffstraat 25 Blijdorp 84 A € 485.000 +€ 15.120
2 stap(pen)
  • A→A+: € 6.720 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 8.400 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 500.120 +€ 120
Helen Suzmanhof 142 Afrikaanderwijk 81 A+ € 495.000 +€ 8.100
1 stap(pen)
  • A+→A++: € 8.100 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 503.100 +€ 3.100
Rakstraat 18 Nieuw Crooswijk 84 A € 480.000 +€ 15.120
2 stap(pen)
  • A→A+: € 6.720 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 8.400 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 495.120 € -4.880
Kruisplein 862 Cool 67 A+ € 486.000 +€ 6.700
1 stap(pen)
  • A+→A++: € 6.700 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 492.700 € -7.300
Westplein 71 Nieuwe Werk 81 A € 495.000 +€ 14.580
2 stap(pen)
  • A→A+: € 6.480 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 8.100 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 509.580 +€ 9.580
Malvastraat 12 Hillegersberg Zuid 80 B € 465.000 +€ 23.200
3 stap(pen)
  • B→A: € 8.800 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 6.400 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 8.000 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 488.200 € -11.800
Van der Horststraat 6 Blijdorp 66 C € 449.500 +€ 25.080
4 stap(pen)
  • C→B: € 5.940 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 7.260 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 5.280 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 6.600 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 474.580 € -25.420
Zijl 1 Stadsdriehoek 81 D € 430.000 +€ 36.450
5 stap(pen)
  • D→C: € 5.670 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 7.290 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 8.910 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 6.480 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 8.100 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 466.450 € -33.550
Weena 33 Cs Kwartier 87 A € 450.000 +€ 15.660
2 stap(pen)
  • A→A+: € 6.960 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 8.700 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 465.660 € -34.340
Scheepmakerskade 21 Stadsdriehoek 75 C € 425.000 +€ 28.500
4 stap(pen)
  • C→B: € 6.750 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 8.250 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 6.000 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 7.500 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 453.500 € -46.500
Berkelselaan 70 Liskwartier 65 C € 425.000 +€ 24.700
4 stap(pen)
  • C→B: € 5.850 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 7.150 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 5.200 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 6.500 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 449.700 € -50.300
Honingerdijk 57 Struisenburg 85 A € 425.000 +€ 15.300
2 stap(pen)
  • A→A+: € 6.800 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 8.500 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 440.300 € -59.700

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Scheepmakerskade 21 Stadsdriehoek 75 3 C € 425.000 € 5.667
Hondiusstraat 10 Middelland 74 3 A € 415.000 € 5.608
Paradijslaan 130 Nieuw Crooswijk 72 3 A € 415.000 € 5.764
Jufferstraat 21 Stadsdriehoek 72 3 A € 595.000 € 8.264
Nolensstraat 79 Blijdorp 73 3 C € 399.500 € 5.473
Gaffelstraat 56 Oude Westen 74 3 B € 395.000 € 5.338
Elektroweg 268 Hillegersberg Zuid 79 3 A € 410.000 € 5.190
Zijl 1 Stadsdriehoek 81 3 D € 430.000 € 5.309
Van der Horststraat 6 Blijdorp 66 3 C € 449.500 € 6.811
Zonnebloemstraat 44 Hillegersberg Zuid 69 3 C € 399.500 € 5.790
Malvastraat 12 Hillegersberg Zuid 80 4 B € 465.000 € 5.812
Rakstraat 18 Nieuw Crooswijk 84 3 A € 480.000 € 5.714