house · resale
Valkhof 1
3334BW Zwijndrecht · Boshuizen - Rechteren · wijk Wijk 06 Nederhoven · Zwijndrecht
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 111 m² |
| Perceel | 152 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Spronsen Makelaars | NVM-Qualis (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 14 houses in Zwijndrecht met 77–144 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 50e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 3.829/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Zwijndrecht
| Inwoners | 535 |
|---|---|
| Dichtheid | 7636 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 344.000 deze listing +24% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 27% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU06420607
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Notenbalk — 0.11 km · 6 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.32 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.61 km |
| Huisartsenpraktijk | Dokters van Nederhoven — 0.58 km |
| OV-station | Zwijndrecht — 2.23 km |
| Restaurant | Restaurant/Bar WiQui — 0.56 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.029 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 90.217 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 111 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.776 per jaar (~€ 148/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.177 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1443 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~444 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1974 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 393 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Zwijndrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Johannes Postlaan 21 Dorp-Zuidoost | 88 | C | € 398.500 |
+€ 17.600
2 stap(pen)
|
€ 416.100 | € -8.900 | |
| Koperslager 26 Oudeland en Meubelmaker | 114 | A | € 435.000 | +€ 0 | € 435.000 | +€ 10.000 | |
| Waterhoenstraat 18 Vogelbuurt-Oost | 129 | A | € 435.000 | +€ 0 | € 435.000 | +€ 10.000 | |
| Parijseplein 53 Europesebuurt | 101 | D | € 375.000 |
+€ 27.270
3 stap(pen)
|
€ 402.270 | € -22.730 | |
| Valeriussingel 73 Componistenbuurt-Midden | 111 | A | € 459.500 | +€ 0 | € 459.500 | +€ 34.500 | |
| Mesdagstraat 18 Schildersbuurt | 114 | A | € 390.000 | +€ 0 | € 390.000 | € -35.000 | |
| Emmastraat 31 Juliandorp | 83 | D | € 350.000 |
+€ 22.410
3 stap(pen)
|
€ 372.410 | € -52.590 | |
| Eikeboomstraat 13 Slagveld en Omgeving | 94 | C | € 350.000 |
+€ 18.800
2 stap(pen)
|
€ 368.800 | € -56.200 | |
| Dr. Plesmanstraat 113 Pilotenbuurt | 84 | C | € 345.000 |
+€ 16.800
2 stap(pen)
|
€ 361.800 | € -63.200 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Koperslager 26 Oudeland en Meubelmaker | 114 | 5 | A | € 435.000 | € 3.816 |
| Mesdagstraat 18 Schildersbuurt | 114 | 5 | A | € 390.000 | € 3.421 |
| Valeriussingel 73 Componistenbuurt-Midden | 111 | 6 | A | € 459.500 | € 4.140 |
| Parijseplein 53 Europesebuurt | 101 | 4 | D | € 375.000 | € 3.713 |
| Waterhoenstraat 18 Vogelbuurt-Oost | 129 | 5 | A | € 435.000 | € 3.372 |
| Eikeboomstraat 13 Slagveld en Omgeving | 94 | 4 | C | € 350.000 | € 3.723 |
| Prinses Margrietstraat 36 Prinsessenbuurt | 123 | 6 | B | € 545.000 | € 4.431 |
| Johannes Postlaan 21 Dorp-Zuidoost | 88 | 4 | C | € 398.500 | € 4.528 |
| Colijnweg 33 Staatsliedenbuurt-Zuid | 133 | 6 | C | € 500.000 | € 3.759 |
| Dr. Plesmanstraat 113 Pilotenbuurt | 84 | 4 | C | € 345.000 | € 4.107 |
| Emmastraat 31 Juliandorp | 83 | 4 | D | € 350.000 | € 4.217 |
| Emmastraat 29 Juliandorp | 81 | 4 | E | € 275.000 | € 3.395 |