apartment · resale
Laan van Meerdervoort 1482
2555CL Den Haag · Componistenbuurt · wijk Wijk 18 Waldeck · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 115 m² |
| Kamers | 3 (1 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Joost van Vliet Makelaars o.g. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 106 apartments in Den Haag met 80–149 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 13e percentiel (-17.5% t.o.v. mediaan van € 4.741/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 1.820 |
|---|---|
| Dichtheid | 12387 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 406.000 deze listing +11% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 12% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05181893
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Wonnebald — 0.38 km · 30 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn XL — 0.43 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Bohemenwijk Apotheek — 0.17 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum — 0.53 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Parnassia psycho-medisch centrum — 0.87 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | OV-knooppunt Leyenburg — 1.99 km |
| Restaurant | Pavarotti To Go — 0.4 km · 6 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.148 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 97.826 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 115 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.875 per jaar (~€ 240/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.388 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2530 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~1035 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 1.035 per jaar en 1035 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1955 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Maisonnette (appartement) |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Elektrische boiler |
| CV-ketel | Nefit (gas gestookt combiketel uit 2003, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 450 m³ |
| Indeling | 3 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tripstraat 119 Rond de Energiecentrale | 126 | A+ | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € 0 | |
| Aronskelkweg 18 Bohemen en Meer en Bos | 109 | C | € 445.000 | +€ 0 | € 445.000 | € -5.000 | |
| Stalpertstraat 125 Duinzigt | 96 | A | € 445.000 | +€ 0 | € 445.000 | € -5.000 | |
| Lijsterbesplein 16 Heesterbuurt | 110 | B | € 439.000 | +€ 0 | € 439.000 | € -11.000 | |
| Gedempte Sloot 120 Kortenbos | 103 | E | € 425.000 |
+€ 13.390
2 stap(pen)
|
€ 438.390 | € -11.610 | |
| Amandelstraat 82 Vruchtenbuurt | 101 | E | € 425.000 |
+€ 13.130
2 stap(pen)
|
€ 438.130 | € -11.870 | |
| Populierstraat 112 Bomenbuurt | 102 | D | € 425.000 |
+€ 7.140
1 stap(pen)
|
€ 432.140 | € -17.860 | |
| Simon Carmiggelthof 72 De Velden | 102 | A+ | € 469.000 | +€ 0 | € 469.000 | +€ 19.000 | |
| Dedemsvaartweg 1051 Dreven en Gaarden | 99 | B | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -25.000 | |
| Arnhemsestraat 94 Belgisch Park | 91 | B | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | +€ 25.000 | |
| Weimarstraat 143 Koningsplein e.o. | 132 | D | € 475.000 |
+€ 9.240
1 stap(pen)
|
€ 484.240 | +€ 34.240 | |
| Escamplaan 892 Leyenburg | 91 | A | € 415.000 | +€ 0 | € 415.000 | € -35.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Lijsterbesplein 16 Heesterbuurt | 110 | 4 | B | € 439.000 | € 3.991 |
| Aronskelkweg 18 Bohemen en Meer en Bos | 109 | 4 | C | € 445.000 | € 4.083 |
| Aronskelkweg 52 Bohemen en Meer en Bos | 114 | 4 | B | € 498.000 | € 4.368 |
| Simon Carmiggelthof 72 De Velden | 102 | 3 | A+ | € 469.000 | € 4.598 |
| Rijswijkse Landingslaan 444 Waterbuurt | 113 | 4 | A | € 499.500 | € 4.420 |
| Hendrik van Noortstraat 29 Houtwijk | 113 | 4 | A | € 500.000 | € 4.425 |
| Amandelstraat 82 Vruchtenbuurt | 101 | 3 | E | € 425.000 | € 4.208 |
| Loosduinseweg 669 Valkenboskwartier | 112 | 4 | A | € 525.000 | € 4.688 |
| Tripstraat 119 Rond de Energiecentrale | 126 | 4 | A+ | € 450.000 | € 3.571 |
| Gedempte Sloot 120 Kortenbos | 103 | 4 | E | € 425.000 | € 4.126 |
| Snelliusstraat 29 Sweelinckplein e.o. | 116 | 4 | E | € 550.000 | € 4.741 |
| Populierstraat 112 Bomenbuurt | 102 | 4 | D | € 425.000 | € 4.167 |