apartment · resale
J.H.Leopoldhof 83
1382TH Weesp · Weesp Dichtersbuurt · wijk Weesp-Noordwest · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 58 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Koster Di Giacomo (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 194 apartments in Amsterdam met 40–75 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 7e percentiel (-36.9% t.o.v. mediaan van € 8.607/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 1.890 |
|---|---|
| Dichtheid | 7537 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 324.000 deze listing -3% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 49% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363SC05
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Kors Breijer — 0.22 km · 9 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | KDV Hummeloord — 0.4 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Boz Versmarkt — 0.46 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Veldsema — 0.5 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Weespersluis — 0.58 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Weesp — 0.51 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Dikke Dennie — 0.03 km · 31 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.504 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 68.478 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 58 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.450 per jaar (~€ 121/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.625 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1276 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~522 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 522 per jaar en 522 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1960 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Vaillant (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 184 m³ |
| Indeling | 2 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Henriëtte Roland Holsthof 19 Weesp Dichtersbuurt | 58 | C | € 320.000 | +€ 0 | € 320.000 | +€ 5.000 | |
| Kleiburg 1046 Bijlmermuseum-Zuid | 60 | A | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | +€ 10.000 | |
| Leerdamhof 272 L-buurt | 62 | B | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | +€ 10.000 | |
| Barbusselaan 175 Venserpolder-West | 70 | C | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | +€ 10.000 | |
| Jan Campertplein 31 Weesp Dichtersbuurt | 67 | E | € 319.500 |
+€ 8.710
2 stap(pen)
|
€ 328.210 | +€ 13.210 | |
| Montfoorthof 120 Holendrecht-Zuid | 62 | A | € 300.000 | +€ 0 | € 300.000 | € -15.000 | |
| Jan Prinsstraat 87 Weesp Dichtersbuurt | 58 | E | € 325.000 |
+€ 7.540
2 stap(pen)
|
€ 332.540 | +€ 17.540 | |
| Sportparklaan 171 Weesp Dichtersbuurt | 67 | C | € 349.500 | +€ 0 | € 349.500 | +€ 34.500 | |
| Osdorpplein 968 Osdorpplein e.o. | 47 | A+ | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | +€ 35.000 | |
| Langswater 608 Dijkgraafpleinbuurt | 61 | D | € 275.000 |
+€ 4.270
1 stap(pen)
|
€ 279.270 | € -35.730 | |
| Henriëtte Roland Holsthof 51 Weesp Dichtersbuurt | 67 | F | € 339.500 |
+€ 11.390
3 stap(pen)
|
€ 350.890 | +€ 35.890 | |
| Groenhoven 328 G-buurt-Oost | 53 | C | € 275.000 | +€ 0 | € 275.000 | € -40.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Henriëtte Roland Holsthof 19 Weesp Dichtersbuurt | 58 | 2 | C | € 320.000 | € 5.517 |
| Jan Prinsstraat 87 Weesp Dichtersbuurt | 58 | 2 | E | € 325.000 | € 5.603 |
| Kleiburg 1046 Bijlmermuseum-Zuid | 60 | 2 | A | € 325.000 | € 5.417 |
| Leerdamhof 272 L-buurt | 62 | 2 | B | € 325.000 | € 5.242 |
| Montfoorthof 120 Holendrecht-Zuid | 62 | 2 | A | € 300.000 | € 4.839 |
| Berthold Brechtstraat 807 Venserpolder-West | 60 | 2 | D | € 359.000 | € 5.983 |
| Groenhoven 328 G-buurt-Oost | 53 | 2 | C | € 275.000 | € 5.189 |
| Tielstraat 30 Reigersbos 3 | 52 | 2 | B | € 275.000 | € 5.288 |
| Langswater 608 Dijkgraafpleinbuurt | 61 | 3 | D | € 275.000 | € 4.508 |
| Jan Olphert Vaillantlaan 49 Steigereiland-Zuid | 56 | 2 | A+ | € 395.000 | € 7.054 |
| Osdorpplein 963 Osdorpplein e.o. | 63 | 2 | A+ | € 395.000 | € 6.270 |
| Jacques Veltmanstraat 62 Jacques Veltmanbuurt | 57 | 3 | C | € 395.000 | € 6.930 |