apartment · resale
Rembrandtlaan 107
3117VH Schiedam · Schildersbuurt · wijk Wijk 03 West · Schiedam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 77 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Dupont Real Estate (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 30 apartments in Schiedam met 53–100 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 70e percentiel (+9.1% t.o.v. mediaan van € 3.750/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Rembrandtlaan
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Rembrandtlaan 77 | 110 | C | € 350.000 | € 3.182 |
Buurt in cijfers — Schiedam
| Inwoners | 2.130 |
|---|---|
| Dichtheid | 16090 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 274.000 deze listing +15% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 37% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 1.1 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU06060301
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Het Kleurrijk — 0.13 km · 15 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | CoopCompact — 0.07 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Rembrandt — 0.22 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Havenbogen — 0.76 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Franciscus Vlietland — 0.99 km |
| OV-station | Troelstralaan — 0.23 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | La Venezia — 0.21 km · 8 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.504 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 66.304 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 77 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.232 per jaar (~€ 103/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.607 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1001 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~308 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1997 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2013, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 314 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Schiedam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Veenlantstraat 27 Liduinabuurt | 93 | C | € 298.500 |
+€ 18.600
2 stap(pen)
|
€ 317.100 | +€ 2.100 | |
| Bachplein 89 Bachplein | 88 | C | € 300.000 |
+€ 17.600
2 stap(pen)
|
€ 317.600 | +€ 2.600 | |
| Chopinplein 93 Van Beethovenbuurt | 94 | C | € 300.000 |
+€ 18.800
2 stap(pen)
|
€ 318.800 | +€ 3.800 | |
| Swammerdamsingel 11 Marconibuurt | 76 | E | € 285.000 |
+€ 25.080
4 stap(pen)
|
€ 310.080 | € -4.920 | |
| Burgemeester Van Haarenlaan 1492 Distillateursbuurt | 75 | E | € 300.000 |
+€ 24.750
4 stap(pen)
|
€ 324.750 | +€ 9.750 | |
| Voltastraat 12 Newtonbuurt | 96 | E | € 300.000 |
+€ 31.680
4 stap(pen)
|
€ 331.680 | +€ 16.680 | |
| Hogenbanweg 425 Boylebuurt | 55 | F | € 275.000 |
+€ 20.350
5 stap(pen)
|
€ 295.350 | € -19.650 | |
| Havendijk 467 Maasboulevard | 88 | G | € 300.000 |
+€ 35.200
6 stap(pen)
|
€ 335.200 | +€ 20.200 | |
| Havendijk 277 Maasboulevard | 90 | D | € 315.000 |
+€ 24.300
3 stap(pen)
|
€ 339.300 | +€ 24.300 | |
| Vlaardingerdijk 360 Distillateursbuurt | 58 | D | € 275.000 |
+€ 15.660
3 stap(pen)
|
€ 290.660 | € -24.340 | |
| Dieselstraat 54 Wetenschappersbuurt | 79 | D | € 265.000 |
+€ 21.330
3 stap(pen)
|
€ 286.330 | € -28.670 | |
| Havendijk 143 Maasboulevard | 90 | D | € 325.000 |
+€ 24.300
3 stap(pen)
|
€ 349.300 | +€ 34.300 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Swammerdamsingel 11 Marconibuurt | 76 | 3 | E | € 285.000 | € 3.750 |
| Burgemeester Van Haarenlaan 1492 Distillateursbuurt | 75 | 4 | E | € 300.000 | € 4.000 |
| Dieselstraat 54 Wetenschappersbuurt | 79 | 4 | D | € 265.000 | € 3.354 |
| Havendijk 467 Maasboulevard | 88 | 3 | G | € 300.000 | € 3.409 |
| Professor Kamerlingh Onneslaan 135 Singelkwartier | 82 | 4 | D | € 250.000 | € 3.049 |
| Nieuwe Damlaan 531 Staatsliedenbuurt | 72 | 2 | C | € 250.000 | € 3.472 |
| Havendijk 277 Maasboulevard | 90 | 3 | D | € 315.000 | € 3.500 |
| Havendijk 143 Maasboulevard | 90 | 3 | D | € 325.000 | € 3.611 |
| Hollandiahof 4 Hollandiabuurt | 87 | 3 | A | € 387.500 | € 4.454 |
| Bachplein 89 Bachplein | 88 | 4 | C | € 300.000 | € 3.409 |
| Toon Verheystraat 111 Van Zantenbuurt | 66 | 3 | E | € 250.000 | € 3.788 |
| Professor Kamerlingh Onneslaan 131 Singelkwartier | 85 | 4 | C | € 250.000 | € 2.941 |