house · resale
Jan van Vlissingenhof 18
5709AP Helmond · Rijpelberg-Oost · wijk Wijk 18 Rijpelberg · Helmond
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 107 m² |
| Perceel | 127 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Alberti Garantiemakelaars BV (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 17 houses in Helmond met 74–139 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 17e percentiel (-4.1% t.o.v. mediaan van € 3.654/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Helmond
| Inwoners | 3.280 |
|---|---|
| Dichtheid | 5568 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 295.000 deze listing +27% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 30% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07941801
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Talentrijk — 0.29 km · 9 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.34 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Deltaweg — 0.71 km |
| Ziekenhuis | Elkerliek Ziekenhuis — 4.82 km |
| OV-station | Helmond Brouwhuis — 0.84 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.790 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 79.348 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 107 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.712 per jaar (~€ 143/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.933 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1391 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~428 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1980 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 377 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Helmond
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jan de Withof 90 Rijpelberg-Oost | 108 | B | € 375.000 |
+€ 11.880
1 stap(pen)
|
€ 386.880 | +€ 11.880 | |
| Vinkelaan 252 Binderen | 107 | B | € 385.000 |
+€ 11.770
1 stap(pen)
|
€ 396.770 | +€ 21.770 | |
| Hollandhof 85 Rijpelberg-Oost | 100 | B | € 390.000 |
+€ 11.000
1 stap(pen)
|
€ 401.000 | +€ 26.000 | |
| Vechtstraat 18 Brouwhuis-West | 88 | A | € 349.000 | +€ 0 | € 349.000 | € -26.000 | |
| Eksterstraat 6 Binderen | 109 | C | € 380.000 |
+€ 21.800
2 stap(pen)
|
€ 401.800 | +€ 26.800 | |
| Brantstraat 18 West | 83 | C | € 315.000 |
+€ 16.600
2 stap(pen)
|
€ 331.600 | € -43.400 | |
| Heiakker 2 Brouwhuis-Dorp | 109 | A | € 419.000 | +€ 0 | € 419.000 | +€ 44.000 | |
| Dongestraat 55 Brouwhuis-Oost | 118 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | +€ 50.000 | |
| Overijsselplantsoen 37 Rijpelberg-Oost | 122 | A | € 435.000 | +€ 0 | € 435.000 | +€ 60.000 | |
| Verdilaan 17 Zwanenbeemd | 117 | A | € 449.000 | +€ 0 | € 449.000 | +€ 74.000 | |
| Broederwal 257 De Veste | 110 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 75.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Jan de Withof 90 Rijpelberg-Oost | 108 | 5 | B | € 375.000 | € 3.472 |
| Vinkelaan 252 Binderen | 107 | 5 | B | € 385.000 | € 3.598 |
| Heiakker 2 Brouwhuis-Dorp | 109 | 5 | A | € 419.000 | € 3.844 |
| Eksterstraat 6 Binderen | 109 | 6 | C | € 380.000 | € 3.486 |
| Hollandhof 85 Rijpelberg-Oost | 100 | 4 | B | € 390.000 | € 3.900 |
| Dongestraat 55 Brouwhuis-Oost | 118 | 5 | A | € 425.000 | € 3.602 |
| Verdilaan 17 Zwanenbeemd | 117 | 5 | A | € 449.000 | € 3.838 |
| Broederwal 257 De Veste | 110 | 4 | A | € 450.000 | € 4.091 |
| Besselhoeve 4 Stepekolk | 112 | 5 | A+ | € 489.000 | € 4.366 |
| Overijsselplantsoen 37 Rijpelberg-Oost | 122 | 5 | A | € 435.000 | € 3.566 |
| Vechtstraat 18 Brouwhuis-West | 88 | 4 | A | € 349.000 | € 3.966 |
| Kopersteeg 12 De Veste | 127 | 5 | A | € 479.000 | € 3.772 |