databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

apartment · resale

Berkelselaan 181

3037PD Rotterdam · Liskwartier · wijk Noord · Rotterdam

€ 475.000
€ 5.337 / m²
89 3kamers A
Foto 1 van Berkelselaan 181 Foto 2 van Berkelselaan 181 Foto 3 van Berkelselaan 181 Foto 4 van Berkelselaan 181 Foto 5 van Berkelselaan 181 Foto 6 van Berkelselaan 181 Foto 7 van Berkelselaan 181 Foto 8 van Berkelselaan 181 Foto 9 van Berkelselaan 181 Foto 10 van Berkelselaan 181 Foto 11 van Berkelselaan 181 Foto 12 van Berkelselaan 181

Kenmerken

Typeapartment (resale)
Woonopp.89 m²
Kamers3 (2 slaap)
EnergielabelA
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar NVM Makelaarskantoor G. Kok (NVM)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 164 apartments in Rotterdam met 62–115 m².

Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 68e percentiel (+10.5% t.o.v. mediaan van € 4.832/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Andere woningen in Berkelselaan

Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.

AdresLabel Vraagprijs€/m²
Berkelselaan 70 65 C € 425.000 € 6.538

Buurt in cijfers — Rotterdam

Inwoners7.685
Dichtheid13971 per km²
Gem. huishoudensgrootte1.8
Gemiddelde WOZ (buurt) € 387.000 deze listing +23% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt59%
Afstand basisschool0.6 km
Afstand supermarkt0.4 km
Afstand huisarts0.5 km
Afstand kinderdagverblijf0.4 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU05990534 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school (naamloos) — 0.13 km · 29 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf (naamloos) — 0.54 km · 2 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Albert Heijn — 0.35 km · 18 totaal binnen zoekradius
Apotheek Bergweg — 0.31 km · 6 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Steffens & Balvert — 0.3 km · 5 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Franciscus Gasthuis — 0.85 km · 7 totaal binnen zoekradius
OV-station Rotterdam Noord — 0.72 km · 21 totaal binnen zoekradius
Restaurant Osteria Liz — 0.06 km · 30 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.268 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 101.087 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 89 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.424 per jaar (~€ 119/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.387 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1157 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~356 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar2006
BouwBestaande bouw
Soort objectGalerijflat (appartement)
DakPlat dak
IsolatieDubbel glas en volledig geïsoleerd
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelRemeha (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom)
Energielabel (officieel)A
Inhoud283 m³
Indeling3 kamers (2 slaapkamers)
Op funda sindsMei 11, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Librijesteeg 239 Stadsdriehoek 89 A € 475.000 +€ 0 € 475.000 € 0
Voorburgstraat 274 Liskwartier 99 A € 475.000 +€ 0 € 475.000 € 0
Rakstraat 18 Nieuw Crooswijk 84 A € 480.000 +€ 0 € 480.000 +€ 5.000
Boulevard 5 Rozenburg 95 B € 459.000 +€ 10.450
1 stap(pen)
  • B→A: € 10.450 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 469.450 € -5.550
Bijlwerffstraat 25 Blijdorp 84 A € 485.000 +€ 0 € 485.000 +€ 10.000
Kapelstraat 109 Delfshaven 98 C € 449.000 +€ 15.190
2 stap(pen)
  • C→B: € 4.410 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 10.780 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 464.190 € -10.810
Gordelweg 124 Bergpolder 97 B € 450.000 +€ 10.670
1 stap(pen)
  • B→A: € 10.670 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 460.670 € -14.330
Bentinckplein 100 Blijdorp 92 C € 475.000 +€ 18.400
2 stap(pen)
  • C→B: € 8.280 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 10.120 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 493.400 +€ 18.400
Helen Suzmanhof 142 Afrikaanderwijk 81 A+ € 495.000 +€ 0 € 495.000 +€ 20.000
Westplein 71 Nieuwe Werk 81 A € 495.000 +€ 0 € 495.000 +€ 20.000
Zwederstraat 16 Bloemhof 101 A++ € 495.000 +€ 0 € 495.000 +€ 20.000
Gordelweg 71 Liskwartier 96 C € 435.000 +€ 19.200
2 stap(pen)
  • C→B: € 8.640 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 10.560 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 454.200 € -20.800

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Librijesteeg 239 Stadsdriehoek 89 3 A € 475.000 € 5.337
Bentinckplein 100 Blijdorp 92 3 C € 475.000 € 5.163
Weena 33 Cs Kwartier 87 3 A € 450.000 € 5.172
Walenburgerweg 103 Blijdorp 93 3 A € 445.000 € 4.785
Rakstraat 18 Nieuw Crooswijk 84 3 A € 480.000 € 5.714
Drinkwaterweg 535 De Esch 87 3 A € 425.000 € 4.885
Halfrond 68 Kop van Zuid - Entrepot 93 3 B € 440.000 € 4.731
Brielselaan 18 Tarwewijk 92 3 A+ € 420.000 € 4.565
Drinkwaterweg 533 De Esch 86 3 A+ € 419.000 € 4.872
Honingerdijk 57 Struisenburg 85 3 A € 425.000 € 5.000
Boulevard 5 Rozenburg 95 3 B € 459.000 € 4.832
Gordelweg 71 Liskwartier 96 3 C € 435.000 € 4.531