apartment · resale
West-Kruiskade 31
3014AK Rotterdam · Oude Westen · wijk Rotterdam Centrum · Rotterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 84 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Herk Makelaars Rotterdam (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 168 apartments in Rotterdam met 58–109 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 35e percentiel (-5.5% t.o.v. mediaan van € 4.902/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 9.630 |
|---|---|
| Dichtheid | 17001 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 370.000 deze listing +5% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 80% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05990111
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Augustinusschool — 0.25 km · 36 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Baboeloes — 0.27 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.16 km · 34 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | BENU Apotheek — 0.32 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Mariastraat — 0.14 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Erasmus MC - Sophia — 0.63 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Eendrachtsplein — 0.38 km · 26 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | De Pijp — 0.17 km · 164 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.857 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 82.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 84 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.344 per jaar (~€ 112/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.969 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1092 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~336 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1893 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dubbel glas, HR-glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 281 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Schiekade 127 Provenierswijk | 79 | C | € 375.000 |
+€ 15.800
2 stap(pen)
|
€ 390.800 | +€ 1.800 | |
| Maaskade 136 Noordereiland | 76 | C | € 375.000 |
+€ 11.780
2 stap(pen)
|
€ 386.780 | € -2.220 | |
| Strevelsweg 958 Vreewijk | 92 | B | € 375.000 |
+€ 10.120
1 stap(pen)
|
€ 385.120 | € -3.880 | |
| Van der Sluysstraat 81 Provenierswijk | 79 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | +€ 6.000 | |
| Rochussenstraat 231 Middelland | 82 | A | € 399.000 | +€ 0 | € 399.000 | +€ 10.000 | |
| Jacques Dutilhweg 701 's-Gravenland | 93 | A | € 399.000 | +€ 0 | € 399.000 | +€ 10.000 | |
| Van Heukelomstraat 315 Het Lage Land | 88 | A | € 399.000 | +€ 0 | € 399.000 | +€ 10.000 | |
| Beukelaarsstraat 80 Hillesluis | 90 | A | € 399.000 | +€ 0 | € 399.000 | +€ 10.000 | |
| Zevenkampse Ring 378 Zevenkamp | 79 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -14.000 | |
| Gaffelstraat 56 Oude Westen | 74 | B | € 395.000 |
+€ 8.140
1 stap(pen)
|
€ 403.140 | +€ 14.140 | |
| Elektroweg 268 Hillegersberg Zuid | 79 | A | € 410.000 | +€ 0 | € 410.000 | +€ 21.000 | |
| Statenweg 70 Blijdorp | 84 | C | € 395.000 |
+€ 16.800
2 stap(pen)
|
€ 411.800 | +€ 22.800 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Rochussenstraat 231 Middelland | 82 | 3 | A | € 399.000 | € 4.866 |
| Drinkwaterweg 533 De Esch | 86 | 3 | A+ | € 419.000 | € 4.872 |
| Honingerdijk 57 Struisenburg | 85 | 3 | A | € 425.000 | € 5.000 |
| Beukelaarsstraat 80 Hillesluis | 86 | 3 | A | € 349.000 | € 4.058 |
| Drinkwaterweg 535 De Esch | 87 | 3 | A | € 425.000 | € 4.885 |
| Zevenkampse Ring 378 Zevenkamp | 79 | 3 | A | € 375.000 | € 4.747 |
| Zijl 1 Stadsdriehoek | 81 | 3 | D | € 430.000 | € 5.309 |
| Elektroweg 268 Hillegersberg Zuid | 79 | 3 | A | € 410.000 | € 5.190 |
| Beukelaarsstraat 80 Hillesluis | 86 | 3 | A | € 329.000 | € 3.826 |
| Schilperoortstraat 47 Oud Charlois | 82 | 3 | E | € 325.000 | € 3.963 |
| Weena 33 Cs Kwartier | 87 | 3 | A | € 450.000 | € 5.172 |
| Strevelsweg 958 Vreewijk | 92 | 3 | B | € 375.000 | € 4.076 |