apartment · resale
Moldaviëstraat 24
1362JJ Almere · Europakwartier Oost (brt) · wijk Europakwartier Oost · Almere
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 76 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Smink Taxatie en Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 26 apartments in Almere met 53–98 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 88e percentiel (+26.4% t.o.v. mediaan van € 4.360/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Almere
| Inwoners | 2.275 |
|---|---|
| Dichtheid | 7546 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 428.000 deze listing -2% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 78% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00346001
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Droomspiegel — 0.18 km · 15 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.54 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.18 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | (naamloos) — 0.3 km |
| Huisartsenpraktijk | Medi-Mere — 0.18 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Almere Poort — 0.45 km |
| Restaurant | Hikari — 0.14 km · 8 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.000 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 86.739 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 76 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.064 per jaar (~€ 89/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.089 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~836 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~228 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Maisonnette (appartement) |
| Dak | Zadeldak |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming en gehele vloerverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 274 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Almere
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fellinilaan 262 Filmwijk Zuid-noord van Walt Disneyplts. | 95 | A | € 400.000 |
+€ 7.600
1 stap(pen)
|
€ 407.600 | € -11.400 | |
| Marga Klompéhof 54 Centrum Stad Noord | 85 | B | € 385.000 |
+€ 16.150
2 stap(pen)
|
€ 401.150 | € -17.850 | |
| Jacques Lebrunstraat 4 Olympiakwartier West (brt) | 95 | A+ | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 31.000 | |
| Schoutstraat 60 Centrum Stad West | 92 | A | € 375.000 |
+€ 7.360
1 stap(pen)
|
€ 382.360 | € -36.640 | |
| Sieradenweg 29 Sieradenbuurt (brt) | 86 | A | € 375.000 |
+€ 6.880
1 stap(pen)
|
€ 381.880 | € -37.120 | |
| Agamemnonsingel 12 Homeruskwartier Midden | 86 | A | € 450.000 |
+€ 6.880
1 stap(pen)
|
€ 456.880 | +€ 37.880 | |
| Basilicumweg 165 Kruidenwijk Midden-oost | 84 | B | € 365.000 |
+€ 15.960
2 stap(pen)
|
€ 380.960 | € -38.040 | |
| Osirispad 53 Homeruskwartier Zuid | 72 | A | € 375.000 |
+€ 5.760
1 stap(pen)
|
€ 380.760 | € -38.240 | |
| Sumatraweg 264 Indische Buurt West | 68 | A | € 375.000 |
+€ 5.440
1 stap(pen)
|
€ 380.440 | € -38.560 | |
| Messiaenplantsoen 31 Muziekwijk Z.-West | 93 | A | € 369.500 |
+€ 7.440
1 stap(pen)
|
€ 376.940 | € -42.060 | |
| Azorenweg 11 Eilandenbuurt West | 86 | A | € 370.000 |
+€ 6.880
1 stap(pen)
|
€ 376.880 | € -42.120 | |
| Engelandstraat 28 Europakwartier W.-Noord | 81 | A+ | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -44.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Johannes Vermeerstraat 134 Tussen de Vaarten N.- Noord | 77 | 3 | A | € 365.000 | € 4.740 |
| Osirispad 53 Homeruskwartier Zuid | 72 | 3 | A | € 375.000 | € 5.208 |
| Johannes Vermeerstraat 160 Tussen de Vaarten N.- Noord | 76 | 3 | A+ | € 335.000 | € 4.408 |
| Hongarijehof 2 Europakwartier W.-Zuid | 81 | 3 | A | € 350.000 | € 4.321 |
| Sumatraweg 264 Indische Buurt West | 68 | 3 | A | € 375.000 | € 5.515 |
| Basilicumweg 165 Kruidenwijk Midden-oost | 84 | 3 | B | € 365.000 | € 4.345 |
| Marga Klompéhof 54 Centrum Stad Noord | 85 | 3 | B | € 385.000 | € 4.529 |
| Engelandstraat 28 Europakwartier W.-Noord | 81 | 4 | A+ | € 375.000 | € 4.630 |
| Dijkmeent 5 Rietmeent en Dijkmeent | 83 | 3 | B | € 335.000 | € 4.036 |
| Agamemnonsingel 12 Homeruskwartier Midden | 86 | 3 | A | € 450.000 | € 5.233 |
| Sieradenweg 29 Sieradenbuurt (brt) | 86 | 3 | A | € 375.000 | € 4.360 |
| Azorenweg 11 Eilandenbuurt West | 86 | 3 | A | € 370.000 | € 4.302 |