Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 116 m² |
| Perceel | 160 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | ViaJoop Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 22 houses in Altena met 81–150 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 36e percentiel (-1.5% t.o.v. mediaan van € 4.070/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Altena
| Inwoners | 2.495 |
|---|---|
| Dichtheid | 2536 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 410.000 deze listing +13% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 32% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19591301
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Den Boogerd — 1.52 km |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo Duijzer — 0.75 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.220 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 98.913 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 116 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.856 per jaar (~€ 155/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.375 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1508 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~464 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2018 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gehele vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 424 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Altena
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jachtsloot 35 Hank | 112 | C | € 439.000 |
+€ 17.360
2 stap(pen)
|
€ 456.360 | € -8.640 | |
| Korenmolen 46 Meeuwen | 139 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | +€ 10.000 | |
| Philips van Nassaustraat 1 Sleeuwijk west | 102 | A | € 435.000 | +€ 0 | € 435.000 | € -30.000 | |
| Buitendijk 102 Hank | 137 | C | € 400.000 |
+€ 27.400
2 stap(pen)
|
€ 427.400 | € -37.600 | |
| de Vlijt 23 Aalburg | 138 | C | € 485.000 |
+€ 21.390
2 stap(pen)
|
€ 506.390 | +€ 41.390 | |
| Molenhof 56 Aalburg | 105 | C | € 492.500 |
+€ 16.275
2 stap(pen)
|
€ 508.775 | +€ 43.775 | |
| Jacob de Wittstraat 20 Sleeuwijk west | 121 | B | € 399.000 |
+€ 13.310
1 stap(pen)
|
€ 412.310 | € -52.690 | |
| Berenhoeksestraat 37 Wijk | 107 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 60.000 | |
| Parallelweg 29 Giessen | 102 | D | € 375.000 |
+€ 27.540
3 stap(pen)
|
€ 402.540 | € -62.460 | |
| Karekietplantsoen 2 Hank | 116 | D | € 365.000 |
+€ 31.320
3 stap(pen)
|
€ 396.320 | € -68.680 | |
| Rozenstraat 53 Wijk | 86 | D | € 350.000 |
+€ 23.220
3 stap(pen)
|
€ 373.220 | € -91.780 | |
| Havenstraat 48 Burchtpolder | 86 | D | € 349.000 |
+€ 23.220
3 stap(pen)
|
€ 372.220 | € -92.780 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Jachtsloot 35 Hank | 112 | 5 | C | € 439.000 | € 3.920 |
| Jacob de Wittstraat 20 Sleeuwijk west | 121 | 5 | B | € 399.000 | € 3.298 |
| Berenhoeksestraat 37 Wijk | 107 | 5 | A | € 525.000 | € 4.907 |
| Jasmijnstraat 33 Wijk | 113 | 5 | A | € 369.000 | € 3.265 |
| Karekietplantsoen 2 Hank | 116 | 5 | D | € 365.000 | € 3.147 |
| Wethouder Kentiestraat 1 Woudrichem zuid | 120 | 4 | C | € 550.000 | € 4.583 |
| Molenhof 56 Aalburg | 105 | 6 | C | € 492.500 | € 4.690 |
| Philips van Nassaustraat 1 Sleeuwijk west | 102 | 4 | A | € 435.000 | € 4.265 |
| Parallelweg 29 Giessen | 102 | 4 | D | € 375.000 | € 3.676 |
| Kammetweg 13 Andel | 107 | 6 | C | € 595.000 | € 5.561 |
| de Vlijt 23 Aalburg | 138 | 5 | C | € 485.000 | € 3.514 |
| Buitendijk 102 Hank | 137 | 5 | C | € 400.000 | € 2.920 |