apartment · resale
Werfkade 83
1033TA Amsterdam · NDSM terrein · wijk Noordelijke IJ-oevers-West · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 47 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Fransen & Kroes Makelaars Amsterdam (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 145 apartments in Amsterdam met 32–61 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 25e percentiel (-9.0% t.o.v. mediaan van € 9.000/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 4.265 |
|---|---|
| Dichtheid | 11396 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 460.000 deze listing -16% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 94% |
| Afstand basisschool | 1.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363NB03
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Baanbreker — 0.79 km · 8 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.29 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | BENU Apotheek Tuindorp Oostzaan — 0.9 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Antarus — 0.89 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | BovenIJ Ziekenhuis — 2.26 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Molenwijk — 1.71 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Barossa — 0.08 km · 22 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.838 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 77.174 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 47 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 564 per jaar (~€ 47/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.885 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~423 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~94 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2025 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A2 |
| Inhoud | 159 m³ |
| Indeling | 2 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Buitenzagerij 11 IJplein e.o. | 43 | B | € 375.000 |
+€ 12.470
3 stap(pen)
|
€ 387.470 | +€ 2.470 | |
| Fort Ronduitstraat 19 Vechtrijk | 47 | A+++ | € 389.000 | +€ 0 | € 389.000 | +€ 4.000 | |
| Westerkade 10 Zaagpoortbuurt | 42 | C | € 375.000 |
+€ 15.960
4 stap(pen)
|
€ 390.960 | +€ 5.960 | |
| Solebaystraat 82 Gibraltarbuurt | 44 | E | € 375.000 |
+€ 22.440
6 stap(pen)
|
€ 397.440 | +€ 12.440 | |
| Albert Cuypstraat 99 Sarphatiparkbuurt | 40 | C | € 385.000 |
+€ 15.200
4 stap(pen)
|
€ 400.200 | +€ 15.200 | |
+€ 15.200
4 stap(pen)
|
€ 400.200 | +€ 15.200 | |
| Kinkerstraat 278 Bellamybuurt-Zuid | 45 | D | € 385.000 |
+€ 20.250
5 stap(pen)
|
€ 405.250 | +€ 20.250 | |
| Dick Greinerstraat 30 Architectenbuurt | 44 | B | € 400.000 |
+€ 12.760
3 stap(pen)
|
€ 412.760 | +€ 27.760 | |
| Van Spilbergenstraat 81 Orteliusbuurt-Zuid | 49 | C | € 395.000 |
+€ 18.620
4 stap(pen)
|
€ 413.620 | +€ 28.620 | |
| Van Houweningenstraat 72 Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost | 45 | D | € 395.000 |
+€ 20.250
5 stap(pen)
|
€ 415.250 | +€ 30.250 | |
| Osdorpplein 968 Osdorpplein e.o. | 47 | A+ | € 350.000 |
+€ 4.700
1 stap(pen)
|
€ 354.700 | € -30.300 | |
| Van Hogendorpstraat 92 Fannius Scholtenbuurt | 44 | C | € 400.000 |
+€ 16.720
4 stap(pen)
|
€ 416.720 | +€ 31.720 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Fort Ronduitstraat 19 Vechtrijk | 47 | 2 | A+++ | € 389.000 | € 8.277 |
| Kinkerstraat 278 Bellamybuurt-Zuid | 45 | 2 | D | € 385.000 | € 8.556 |
| Van Houweningenstraat 72 Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost | 45 | 2 | D | € 395.000 | € 8.778 |
| Osdorpplein 968 Osdorpplein e.o. | 47 | 2 | A+ | € 350.000 | € 7.447 |
| Baarsjesweg 271 Paramariboplein e.o. | 49 | 2 | C | € 400.000 | € 8.163 |
| Albert Luthulistraat 23 Transvaalbuurt-West | 49 | 2 | C | € 400.000 | € 8.163 |
| Bolestein 496 Buitenveldert-Zuidwest | 45 | 2 | C | € 400.000 | € 8.889 |
| Tweede Kostverlorenkade 134 Lootsbuurt | 48 | 2 | C | € 425.000 | € 8.854 |
| Nieuwpoortstraat 94 Bedrijventerrein Landlust | 49 | 2 | B | € 415.000 | € 8.469 |
| Dick Greinerstraat 30 Architectenbuurt | 44 | 2 | B | € 400.000 | € 9.091 |
| Rietwijkerstraat 74 Aalsmeerwegbuurt-West | 45 | 2 | B | € 425.000 | € 9.444 |
| Tweede Weteringdwarsstraat 44 Weteringbuurt | 45 | 2 | C | € 435.000 | € 9.667 |