Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 131 m² |
| Perceel | 245 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Makelaardij Sneek (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 25 houses in Súdwest-Fryslân met 91–170 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 8e percentiel (-18.6% t.o.v. mediaan van € 3.459/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Súdwest-Fryslân
| Inwoners | 2.380 |
|---|---|
| Dichtheid | 2393 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 480.000 deze listing -23% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 6% |
| Afstand basisschool | 1.6 km |
| Afstand supermarkt | 1.5 km |
| Afstand huisarts | 2.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19000111
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Oudvaart — 0.76 km · 3 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.83 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Postma — 1.24 km |
| Huisartsenpraktijk | (naamloos) — 1.18 km |
| Ziekenhuis | Antonius Ziekenhuis — 2.71 km |
| OV-station | Sneek Noord — 1.6 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | De Kajuit — 0.51 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.762 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 78.043 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 131 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.096 per jaar (~€ 175/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.937 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1703 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~524 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1974 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel en elektrische boiler |
| CV-ketel | Nefit HR (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 446 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Súdwest-Fryslân
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Walstro 52 Duinterpen | 113 | C | € 375.000 |
+€ 22.600
2 stap(pen)
|
€ 397.600 | +€ 28.600 | |
| Galamalaan 18 Koudum | 117 | B | € 385.000 |
+€ 12.870
1 stap(pen)
|
€ 397.870 | +€ 28.870 | |
| 't Heale Paed 18 Koudum | 107 | C | € 315.000 |
+€ 21.400
2 stap(pen)
|
€ 336.400 | € -32.600 | |
| Lohmanstraat 13 Noordoosthoek | 118 | B | € 395.000 |
+€ 12.980
1 stap(pen)
|
€ 407.980 | +€ 38.980 | |
| Zeskanter 72 Tinga | 94 | B | € 315.000 |
+€ 10.340
1 stap(pen)
|
€ 325.340 | € -43.660 | |
| De Fûke 5 Workum | 107 | B | € 425.000 |
+€ 11.770
1 stap(pen)
|
€ 436.770 | +€ 67.770 | |
| Kerkstraat 41 Bolsward binnen De Wallen | 130 | E | € 395.000 |
+€ 42.900
4 stap(pen)
|
€ 437.900 | +€ 68.900 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Kerkstraat 41 Bolsward binnen De Wallen | 130 | 5 | E | € 395.000 | € 3.038 |
| Koningsspil 6 Tinga | 137 | 5 | C | € 435.000 | € 3.175 |
| Lohmanstraat 13 Noordoosthoek | 118 | 5 | B | € 395.000 | € 3.347 |
| Galamalaan 18 Koudum | 117 | 5 | B | € 385.000 | € 3.291 |
| Walstro 52 Duinterpen | 113 | 5 | C | € 375.000 | € 3.319 |
| 't Heale Paed 18 Koudum | 107 | 5 | C | € 315.000 | € 2.944 |
| De Fûke 5 Workum | 107 | 5 | B | € 425.000 | € 3.972 |
| Zeskanter 16 Tinga | 146 | 6 | C | € 525.000 | € 3.596 |
| Turfdyk 18 Gaastmeer | 142 | 5 | A | € 519.500 | € 3.658 |
| Hoofden 94 De Domp | 146 | 5 | A | € 515.000 | € 3.527 |
| Yde B Yntemastrjitte 20 Hemelum | 162 | 6 | D | € 439.500 | € 2.713 |
| Zeskanter 72 Tinga | 94 | 5 | B | € 315.000 | € 3.351 |