databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Gentiaan 18

7621BD Borne · Letterveld I · wijk Wijk 00 Borne · Borne

€ 470.000
€ 3.197 / m²
147 5kamers A
Foto 1 van Gentiaan 18 Foto 2 van Gentiaan 18 Foto 3 van Gentiaan 18 Foto 4 van Gentiaan 18 Foto 5 van Gentiaan 18 Foto 6 van Gentiaan 18 Foto 7 van Gentiaan 18 Foto 8 van Gentiaan 18 Foto 9 van Gentiaan 18 Foto 10 van Gentiaan 18 Foto 11 van Gentiaan 18 Foto 12 van Gentiaan 18

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.147 m²
Perceel275 m²
Kamers5 (4 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 15 houses in Borne met 102–191 m².

Onder de markt. Deze woning zit in het 13e percentiel (-8.1% t.o.v. mediaan van € 3.478/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Borne

Inwoners1.365
Dichtheid2074 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.4
Gemiddelde WOZ (buurt) € 385.000 deze listing +22% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt5%
Afstand basisschool0.4 km
Afstand supermarkt1.1 km
Afstand huisarts1.4 km
Afstand kinderdagverblijf1.4 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU01470005 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Basisschool Jan Ligthart — 0.18 km · 4 totaal binnen zoekradius
Supermarkt ALDI — 0.55 km · 6 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Hospice — 4.23 km · 2 totaal binnen zoekradius
OV-station Borne — 0.37 km
Restaurant Zankas — 0.55 km · 9 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.244 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 100.000 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 147 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 2.352 per jaar (~€ 196/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.440 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1911 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~588 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1976
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
DakZadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
IsolatieDakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
VerwarmingCv-ketel, gashaard, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
Warm waterCv-ketel en elektrische boiler
CV-ketelIntergas (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom)
Energielabel (officieel)A
Inhoud543 m³
TuinAchtertuin, voortuin en zonneterras
Indeling5 kamers (4 slaapkamers)
Op funda sindsMei 18, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Borne

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Grotestraat 31 't Wensink Zuid 125 C € 448.500 +€ 25.000
2 stap(pen)
  • C→B: € 11.250 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 13.750 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 473.500 +€ 3.500
van Heemskerkstraat 36 't Wensink Zuid 142 C € 465.000 +€ 28.400
2 stap(pen)
  • C→B: € 12.780 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 15.620 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 493.400 +€ 23.400
Bruggemaat 16 Bornsche Maten 128 A € 445.000 +€ 0 € 445.000 € -25.000
Honingbes 64 Bornsche Maten 123 A++++ € 439.500 +€ 0 € 439.500 € -30.500
Baars 38 Bornsche Maten 124 A+ € 439.000 +€ 0 € 439.000 € -31.000
Neptunusstraat 9 't Wensink Zuid 126 C € 400.000 +€ 25.200
2 stap(pen)
  • C→B: € 11.340 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 13.860 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 425.200 € -44.800
Bruggemaat 46 Bornsche Maten 107 A++ € 425.000 +€ 0 € 425.000 € -45.000
Zoutmanplein 2 't Wensink Zuid 115 C € 400.000 +€ 23.000
2 stap(pen)
  • C→B: € 10.350 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 12.650 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 423.000 € -47.000
Oude Hengeloseweg 46 't Wensink Zuid 107 C € 389.000 +€ 21.400
2 stap(pen)
  • C→B: € 9.630 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 11.770 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 410.400 € -59.600
Neptunusstraat 17 't Wensink Zuid 117 D € 349.000 +€ 31.590
3 stap(pen)
  • D→C: € 8.190 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 10.530 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 12.870 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 380.590 € -89.410

Alle vergelijkbare woningen (11)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
van Heemskerkstraat 36 't Wensink Zuid 142 6 C € 465.000 € 3.275
Bruggemaat 16 Bornsche Maten 128 5 A € 445.000 € 3.477
Grotestraat 31 't Wensink Zuid 125 5 C € 448.500 € 3.588
Neptunusstraat 9 't Wensink Zuid 126 5 C € 400.000 € 3.175
Honingbes 64 Bornsche Maten 123 5 A++++ € 439.500 € 3.573
Baars 38 Bornsche Maten 124 6 A+ € 439.000 € 3.540
Zoutmanplein 2 't Wensink Zuid 115 5 C € 400.000 € 3.478
Neptunusstraat 17 't Wensink Zuid 117 6 D € 349.000 € 2.983
Bruggemaat 46 Bornsche Maten 107 5 A++ € 425.000 € 3.972
Oude Hengeloseweg 46 't Wensink Zuid 107 4 C € 389.000 € 3.636
Hesselerbeek 18 Bornsche Maten 178 6 A+ € 749.000 € 4.208