Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 138 m² |
| Perceel | 306 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Ten Vaarwerk Taxaties & Makelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 23 houses in Zevenaar met 96–179 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 21e percentiel (-10.7% t.o.v. mediaan van € 3.205/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Zevenaar
| Inwoners | 3.035 |
|---|---|
| Dichtheid | 3651 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 261.000 deze listing +51% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 49% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02990900
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.44 km · 2 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS — 0.27 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Emmerich-Elten — 2.94 km |
| Restaurant | Peking — 0.19 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.886 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 83.696 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 138 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.208 per jaar (~€ 184/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.070 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1794 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~552 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1972 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel, gashaard en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Doorstroomboiler |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 536 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Zevenaar
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zonegge 21 14 Lentemorgen I | 126 | C | € 375.000 |
+€ 25.200
2 stap(pen)
|
€ 400.200 | +€ 5.200 | |
| Sint Maartenhof 4 Lobith | 112 | B | € 395.000 |
+€ 12.320
1 stap(pen)
|
€ 407.320 | +€ 12.320 | |
| Populierenhoek 110 Lentemorgen II | 142 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -20.000 | |
| Witte Kruis 61 Babberich | 123 | C | € 350.000 |
+€ 24.600
2 stap(pen)
|
€ 374.600 | € -20.400 | |
| Dr Schaepmanstraat 3 Zonnemaat | 135 | A | € 419.000 | +€ 0 | € 419.000 | +€ 24.000 | |
| Onlandstraat 10 Lobith | 138 | A | € 420.000 | +€ 0 | € 420.000 | +€ 25.000 | |
| 's-Gravenwaardsedijk 1 Tolkamer | 114 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | +€ 30.000 | |
| Rheastraat 11 Tolkamer | 100 | A | € 365.000 | +€ 0 | € 365.000 | € -30.000 | |
| Léharstraat 32 Zonnemaat | 124 | B | € 350.000 |
+€ 13.640
1 stap(pen)
|
€ 363.640 | € -31.360 | |
| Kampstraat 26 Het Grieth | 121 | D | € 425.000 |
+€ 32.670
3 stap(pen)
|
€ 457.670 | +€ 62.670 | |
| Graaf Ottoweg 68 Lobith | 123 | C | € 299.000 |
+€ 24.600
2 stap(pen)
|
€ 323.600 | € -71.400 | |
| Pastoor Slingerstraat 22 Giesbeek | 128 | A | € 469.000 | +€ 0 | € 469.000 | +€ 74.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Zonegge 21 14 Lentemorgen I | 126 | 5 | C | € 375.000 | € 2.976 |
| Onlandstraat 10 Lobith | 138 | 6 | A | € 420.000 | € 3.043 |
| Dr Schaepmanstraat 3 Zonnemaat | 135 | 6 | A | € 419.000 | € 3.104 |
| Populierenhoek 110 Lentemorgen II | 142 | 4 | A | € 375.000 | € 2.641 |
| Pastoor Slingerstraat 22 Giesbeek | 128 | 5 | A | € 469.000 | € 3.664 |
| Kampstraat 26 Het Grieth | 121 | 5 | D | € 425.000 | € 3.512 |
| Kloosterpad 11 Babberich | 146 | 5 | A | € 495.000 | € 3.390 |
| Léharstraat 32 Zonnemaat | 124 | 4 | B | € 350.000 | € 2.823 |
| Witte Kruis 61 Babberich | 123 | 4 | C | € 350.000 | € 2.846 |
| Graaf Ottoweg 68 Lobith | 123 | 5 | C | € 299.000 | € 2.431 |
| Hessen 9 Methen | 142 | 4 | A | € 515.000 | € 3.627 |
| Hoefjes 15 Giesbeek | 112 | 5 | unknown | € 359.000 | € 3.205 |