databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Hengmeng 118

5235JZ Den Bosch · De Staatsliedenbuurt · wijk Maaspoort · Den Bosch

€ 585.000
€ 4.149 / m²
141 5kamers A
Foto 1 van Hengmeng 118 Foto 2 van Hengmeng 118 Foto 3 van Hengmeng 118 Foto 4 van Hengmeng 118 Foto 5 van Hengmeng 118 Foto 6 van Hengmeng 118 Foto 7 van Hengmeng 118 Foto 8 van Hengmeng 118 Foto 9 van Hengmeng 118 Foto 10 van Hengmeng 118 Foto 11 van Hengmeng 118 Foto 12 van Hengmeng 118

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.141 m²
Perceel138 m²
Kamers5 (4 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 38 houses in Den Bosch met 98–183 m².

Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 34e percentiel (-6.5% t.o.v. mediaan van € 4.437/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — 's-Hertogenbosch

Inwoners1.705
Dichtheid6458 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.2
Gemiddelde WOZ (buurt) € 379.000 deze listing +54% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt22%
Afstand basisschool0.6 km
Afstand supermarkt0.8 km
Afstand huisarts0.4 km
Afstand kinderdagverblijf0.4 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU07961006 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Sterrenboom — 0.15 km · 5 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Jumbo — 0.53 km · 3 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek Schanswiel — 0.47 km · 2 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Gezondheidscentrum Maaspoort — 0.46 km
Restaurant Kwai Wan — 0.63 km · 3 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.793 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 125.000 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 141 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 2.256 per jaar (~€ 188/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.981 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1833 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~564 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar2000
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, tussenwoning
DakZadeldak bedekt met pannen
IsolatieDubbel glas, HR-glas en volledig geïsoleerd
VerwarmingCv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warm waterCv-ketel
CV-ketelIntergas (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Energielabel (officieel)A
Inhoud462 m³
TuinAchtertuin en voortuin
Indeling5 kamers (4 slaapkamers)
Op funda sindsMei 11, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Den Bosch

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Creijenhoek 31 De Overlaet west 136 A € 575.000 +€ 0 € 575.000 € -10.000
Javastraat 6 Aawijk Zuid 108 C € 575.000 +€ 21.600
2 stap(pen)
  • C→B: € 9.720 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 11.880 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 596.600 +€ 11.600
Zwaluwborch 27 De Overlaet oost 111 C € 550.000 +€ 22.200
2 stap(pen)
  • C→B: € 9.990 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 12.210 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 572.200 € -12.800
De Groote Rede 92 De Watertuinen 161 A+ € 555.000 +€ 0 € 555.000 € -30.000
Klokwetering 34 Orthen 116 C € 595.000 +€ 23.200
2 stap(pen)
  • C→B: € 10.440 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 12.760 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 618.200 +€ 33.200
Daliënwaerd 39 De Haverleij 153 A+ € 550.000 +€ 0 € 550.000 € -35.000
Fluitenkruid 40 Empel oost 118 A+++ € 550.000 +€ 0 € 550.000 € -35.000
Kruisherenborch 40 De Overlaet west 118 C € 519.500 +€ 23.600
2 stap(pen)
  • C→B: € 10.620 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 12.980 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 543.100 € -41.900
Bijsteren 45 Lokeren 115 B € 529.500 +€ 12.650
1 stap(pen)
  • B→A: € 12.650 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 542.150 € -42.850
Gerard Bruningstraat 2 Molenhoek 143 E € 595.000 +€ 47.190
4 stap(pen)
  • E→D: € 8.580 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 10.010 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 12.870 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 15.730 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 642.190 +€ 57.190
De Beekdam 11 De Watertuinen 113 A € 525.000 +€ 0 € 525.000 € -60.000
Rembrandtstraat 10 Kom Vinkel 149 C € 495.000 +€ 29.800
2 stap(pen)
  • C→B: € 13.410 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 16.390 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 524.800 € -60.200

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Aalscholverlaan 32 Kom Engelen 142 5 B € 650.000 € 4.577
Slotsestraat 20 Kom Empel 145 5 C € 650.000 € 4.483
Daliënwaerd 39 De Haverleij 153 5 A+ € 550.000 € 3.595
Gerard Bruningstraat 2 Molenhoek 143 6 E € 595.000 € 4.161
Wethouder Noppenlaan 49 Hondsberg 151 5 C € 670.000 € 4.437
Creijenhoek 31 De Overlaet west 136 4 A € 575.000 € 4.228
Atalantaweg 15 Broekland 140 5 A € 719.000 € 5.136
Wuyvenhaerd 42 De Haverleij 133 6 A+ € 510.000 € 3.835
Willem Elsschotstraat 7 Molenhoek 133 4 B € 499.000 € 3.752
Rembrandtstraat 10 Kom Vinkel 149 6 C € 495.000 € 3.322
De Groote Rede 92 De Watertuinen 161 5 A+ € 555.000 € 3.447
Derde Rompert 82 De Rompert 134 6 A € 475.000 € 3.545