house · resale
Prins Alexanderlaan 67
2912AK Nieuwerkerk aan den IJssel · Dorrestein-Noord · wijk Nieuwerkerk aan den IJssel wijk 04 · Zuidplas
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 108 m² |
| Perceel | 148 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van der Panne woning- & bedrijfsmakelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 19 houses in Zuidplas met 75–140 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 63e percentiel (+1.9% t.o.v. mediaan van € 4.407/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Prins Alexanderlaan
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Prins Alexanderlaan 58 | 107 | A | € 479.000 | € 4.477 |
Buurt in cijfers — Zuidplas
| Inwoners | 1.950 |
|---|---|
| Dichtheid | 4891 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 458.000 deze listing +6% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 27% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU18920411
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Thorbecke Talentschool — 0.07 km · 8 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS — 0.13 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Dorrestein — 0.11 km |
| Huisartsenpraktijk | huisartsenpraktijk HOED — 0.84 km |
| Ziekenhuis | IJsselland Ziekenhuis — 4.27 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Nieuwerkerk aan den IJssel — 0.8 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | (naamloos) — 0.36 km · 6 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.315 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 104.348 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 108 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.160 per jaar (~€ 180/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.495 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1836 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~648 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 432 per jaar en 432 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1960 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 349 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Zuidplas
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Prins Alexanderlaan 58 Dorrestein-Noord | 107 | A | € 479.000 | +€ 0 | € 479.000 | € -6.000 | |
| de Grutto 17 Moerkapelle-West | 115 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -10.000 | |
| Zeemanstraat 37 Dorrestein-Noord | 124 | C | € 485.000 |
+€ 11.160
1 stap(pen)
|
€ 496.160 | +€ 11.160 | |
| Torenstraat 8 Kern Nieuwerkerk aan den IJssel | 81 | C | € 500.000 |
+€ 7.290
1 stap(pen)
|
€ 507.290 | +€ 22.290 | |
| Wulpendreef 17 Dorp Noord | 103 | B | € 439.000 | +€ 0 | € 439.000 | € -46.000 | |
| Ir Lelystraat 11 Dorrestein-Zuid | 85 | C | € 425.000 |
+€ 7.650
1 stap(pen)
|
€ 432.650 | € -52.350 | |
| Drost IJsermansingel 5 Kern Moordrecht | 110 | C | € 425.000 |
+€ 4.950
1 stap(pen)
|
€ 429.950 | € -55.050 | |
| Dorpsstraat 85 Kern Zevenhuizen | 129 | A | € 545.000 | +€ 0 | € 545.000 | +€ 60.000 | |
| Oudersvrucht 10 Vijfakkers-Noord | 125 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 65.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Prins Alexanderlaan 58 Dorrestein-Noord | 107 | 5 | A | € 479.000 | € 4.477 |
| Drost IJsermansingel 5 Kern Moordrecht | 110 | 5 | C | € 425.000 | € 3.864 |
| de Grutto 17 Moerkapelle-West | 115 | 5 | A | € 475.000 | € 4.130 |
| Wulpendreef 17 Dorp Noord | 103 | 5 | B | € 439.000 | € 4.262 |
| Zeemanstraat 37 Dorrestein-Noord | 124 | 5 | C | € 485.000 | € 3.911 |
| Oudersvrucht 10 Vijfakkers-Noord | 125 | 5 | A | € 550.000 | € 4.400 |
| Julianastraat 31 Kern Moerkapelle | 112 | 5 | C | € 690.000 | € 6.161 |
| Colorado 121 Esse Zoom Laag | 127 | 5 | A++++ | € 615.000 | € 4.843 |
| Ir Lelystraat 11 Dorrestein-Zuid | 85 | 5 | C | € 425.000 | € 5.000 |
| Witmos 3 Zuidplas Mossen | 89 | 4 | A | € 385.000 | € 4.326 |
| Dorpsstraat 85 Kern Zevenhuizen | 129 | 4 | A | € 545.000 | € 4.225 |
| 's-Gravenweg 192 Verspreide bebouwing Essepolder | 95 | 4 | D | € 650.000 | € 6.842 |