databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Kennemerstraatweg 291

1851NC Heiloo · Oud Zuid · wijk Wijk 05 Stationsomgeving · Heiloo

€ 815.000
€ 5.062 / m²
161 8kamers E
Foto 1 van Kennemerstraatweg 291 Foto 2 van Kennemerstraatweg 291 Foto 3 van Kennemerstraatweg 291 Foto 4 van Kennemerstraatweg 291 Foto 5 van Kennemerstraatweg 291 Foto 6 van Kennemerstraatweg 291 Foto 7 van Kennemerstraatweg 291 Foto 8 van Kennemerstraatweg 291 Foto 9 van Kennemerstraatweg 291 Foto 10 van Kennemerstraatweg 291 Foto 11 van Kennemerstraatweg 291 Foto 12 van Kennemerstraatweg 291

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.161 m²
Perceel378 m²
Kamers8 (5 slaap)
EnergielabelE
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Hopman Woonmakelaars Heiloo (NVM)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 14 houses in Heiloo met 112–209 m².

Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 35e percentiel (-2.0% t.o.v. mediaan van € 5.165/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Andere woningen in Kennemerstraatweg

Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.

AdresLabel Vraagprijs€/m²
Kennemerstraatweg 119 114 C € 475.000 € 4.167
Kennemerstraatweg 221 126 A++ € 750.000 € 5.952
Kennemerstraatweg 259 154 D € 535.000 € 3.474

Buurt in cijfers — Heiloo

Inwoners2.150
Dichtheid5785 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.3
Gemiddelde WOZ (buurt) € 493.000 deze listing +65% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt22%
Afstand basisschool0.6 km
Afstand supermarkt0.7 km
Afstand huisarts1.0 km
Afstand kinderdagverblijf0.6 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU03990502 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school OBS De Springschans — 0.47 km · 12 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Ekoplaza — 0.36 km · 6 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek Heylo — 0.37 km
Huisartsenpraktijk Huisartsen Hoog&Laag A.M. Mosch, G.W.Maingay, A.Vrasdonk en F. Verbree — 0.41 km · 2 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Eerste Hart-long hulp — 4.02 km · 6 totaal binnen zoekradius
OV-station Heiloo — 0.41 km
Restaurant Il Corso — 0.36 km · 7 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 3.891 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 177.174 per jaar
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel E en 161 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 6.118 per jaar (~€ 510/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 4.401 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~5474 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~2415 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 3.542 per jaar en 3381 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1934
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, vrijstaande woning
DakZadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
IsolatieDakisolatie en dubbel glas
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelIntergas HR-ketel (gas gestookt combiketel uit 2009, eigendom)
Energielabel (officieel)E
Inhoud601 m³
TuinAchtertuin en voortuin
Indeling8 kamers (5 slaapkamers)
Op funda sinds2 weken

Verbouwings-equivalente woningen in Heiloo

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label E te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Geen vergelijkbare woningen binnen ±20% effectieve prijs in deze gemeente.

Probeer een grotere zoekradius zodra er meer data is.

Alle vergelijkbare woningen (0)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.