apartment · resale
Osdorpplein 963
1068TD Amsterdam · Osdorpplein e.o. · wijk Osdorp-Oost · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 63 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Amster Vastgoed (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 228 apartments in Amsterdam met 44–81 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 14e percentiel (-26.0% t.o.v. mediaan van € 8.475/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Osdorpplein
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Osdorpplein 968 | 47 | A+ | € 350.000 | € 7.447 |
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 4.835 |
|---|---|
| Dichtheid | 16057 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 388.000 deze listing +2% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 78% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363FK03
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Osdorpse Montessori School — 0.37 km · 19 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | 't Zonnehoekje — 0.84 km |
| Supermarkt | Jumbo — 0.05 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Lloyd — 0.22 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Oosteinde Walborg Kliniek — 0.6 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Antoni van Leeuwenhoek — 1.69 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Amsterdam Lelylaan — 2.05 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Sallora — 0.12 km · 19 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.886 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 81.522 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 63 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 882 per jaar (~€ 74/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.960 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~693 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~189 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Galerijflat (appartement met open portiek) |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 208 m³ |
| Indeling | 2 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jan Olphert Vaillantlaan 49 Steigereiland-Zuid | 56 | A+ | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € 0 | |
| Berthold Brechtstraat 807 Venserpolder-West | 60 | D | € 359.000 |
+€ 21.000
4 stap(pen)
|
€ 380.000 | € -15.000 | |
| Jacques Veltmanstraat 62 Jacques Veltmanbuurt | 57 | C | € 395.000 |
+€ 15.960
3 stap(pen)
|
€ 410.960 | +€ 15.960 | |
| Henriëtte Roland Holsthof 51 Weesp Dichtersbuurt | 67 | F | € 339.500 |
+€ 30.150
6 stap(pen)
|
€ 369.650 | € -25.350 | |
| Blancefloorstraat 13 Erasmusparkbuurt-West | 55 | G | € 395.000 |
+€ 26.400
7 stap(pen)
|
€ 421.400 | +€ 26.400 | |
| Sportparklaan 171 Weesp Dichtersbuurt | 67 | C | € 349.500 |
+€ 18.760
3 stap(pen)
|
€ 368.260 | € -26.740 | |
| Brittenburg 39 Buitenveldert-Zuid-Midden | 67 | C | € 415.000 |
+€ 18.760
3 stap(pen)
|
€ 433.760 | +€ 38.760 | |
| Jan Prinsstraat 87 Weesp Dichtersbuurt | 58 | E | € 325.000 |
+€ 23.780
5 stap(pen)
|
€ 348.780 | € -46.220 | |
| Gulden Winckelplantsoen 14 Bosleeuw | 60 | C | € 425.000 |
+€ 16.800
3 stap(pen)
|
€ 441.800 | +€ 46.800 | |
| Ernest Staesstraat 45 Kolenkitbuurt-Zuid | 60 | C | € 425.000 |
+€ 16.800
3 stap(pen)
|
€ 441.800 | +€ 46.800 | |
| Jan Campertplein 31 Weesp Dichtersbuurt | 67 | E | € 319.500 |
+€ 27.470
5 stap(pen)
|
€ 346.970 | € -48.030 | |
| Katrijpstraat 170 Werengouw-Midden | 59 | A+++ | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 55.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Berthold Brechtstraat 807 Venserpolder-West | 60 | 2 | D | € 359.000 | € 5.983 |
| Honselersdijkstraat 12 Delflandpleinbuurt-Oost | 62 | 2 | C | € 449.000 | € 7.242 |
| Vespuccistraat 57 Jan Maijenbuurt | 59 | 2 | D | € 435.000 | € 7.373 |
| Meeuwenlaan 65 Vogelbuurt-Zuid | 59 | 2 | C | € 445.000 | € 7.542 |
| Leerdamhof 272 L-buurt | 62 | 2 | B | € 325.000 | € 5.242 |
| Hasebroekstraat 3 Bellamybuurt-Zuid | 64 | 2 | B | € 465.000 | € 7.266 |
| Kiefskamp 54 Gelderlandpleinbuurt | 59 | 2 | E | € 449.500 | € 7.619 |
| Katrijpstraat 170 Werengouw-Midden | 59 | 2 | A+++ | € 450.000 | € 7.627 |
| Kleiburg 1046 Bijlmermuseum-Zuid | 60 | 2 | A | € 325.000 | € 5.417 |
| Jan Olphert Vaillantlaan 49 Steigereiland-Zuid | 56 | 2 | A+ | € 395.000 | € 7.054 |
| Gulden Winckelplantsoen 14 Bosleeuw | 60 | 3 | C | € 425.000 | € 7.083 |
| Ernest Staesstraat 45 Kolenkitbuurt-Zuid | 60 | 3 | C | € 425.000 | € 7.083 |