apartment · resale
Sichtermanmarke 90
8016MZ Zwolle · Oldenelerbroek · wijk Wijk 50 Schelle · Zwolle
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 65 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Woonaccent Makelaars Van Dorsten (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 8 apartments in Zwolle met 45–84 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 62e percentiel (+10.9% t.o.v. mediaan van € 4.162/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Zwolle
| Inwoners | 3.080 |
|---|---|
| Dichtheid | 4033 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 402.000 deze listing -25% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 35% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 1.2 km |
| Afstand huisarts | 1.1 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01935060
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Talentum — 0.46 km · 10 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindercentrum Doen — 0.73 km |
| Supermarkt | ALDI — 0.87 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.81 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Dok Zuid — 0.77 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Isala — 4.28 km |
| Restaurant | Santa Maria — 0.8 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.432 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 63.043 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 65 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.040 per jaar (~€ 87/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.519 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~845 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~260 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1997 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Galerijflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel, eigendom |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 213 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Zwolle
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hogenkampsweg 175 Hogenkamp | 68 | E | € 283.000 |
+€ 22.440
4 stap(pen)
|
€ 305.440 | +€ 5.440 | |
| Telemannstraat 89 Holtenbroek III | 67 | C | € 275.000 |
+€ 13.400
2 stap(pen)
|
€ 288.400 | € -11.600 | |
| Telemannstraat 199 Holtenbroek III | 65 | D | € 245.000 |
+€ 17.550
3 stap(pen)
|
€ 262.550 | € -37.450 | |
| Mammoetveld 30 Schellerlanden | 80 | C | € 325.000 |
+€ 16.000
2 stap(pen)
|
€ 341.000 | +€ 41.000 | |
| Bosboom Toussaintstraat 36 Wipstrik-Noord | 83 | G | € 315.000 |
+€ 33.200
6 stap(pen)
|
€ 348.200 | +€ 48.200 | |
| Van Nispensingel 61 Oldenelerbroek | 72 | A | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | +€ 50.000 |
Alle vergelijkbare woningen (7)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Telemannstraat 89 Holtenbroek III | 67 | 3 | C | € 275.000 | € 4.104 |
| Hogenkampsweg 175 Hogenkamp | 68 | 3 | E | € 283.000 | € 4.162 |
| Telemannstraat 199 Holtenbroek III | 65 | 3 | D | € 245.000 | € 3.769 |
| Van Nispensingel 61 Oldenelerbroek | 72 | 3 | A | € 350.000 | € 4.861 |
| Mammoetveld 30 Schellerlanden | 80 | 3 | C | € 325.000 | € 4.062 |
| De Goeijenmarke 98 Oldenelerbroek | 80 | 3 | C | € 409.000 | € 5.112 |
| Bosboom Toussaintstraat 36 Wipstrik-Noord | 83 | 4 | G | € 315.000 | € 3.795 |