apartment · resale
Wichard van Pontlaan 303
6824GL Arnhem · Plattenburg · wijk Velperweg e.o. · Arnhem
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 58 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | BMV Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 19 apartments in Arnhem met 40–75 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 21e percentiel (-13.2% t.o.v. mediaan van € 4.470/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Arnhem
| Inwoners | 1.910 |
|---|---|
| Dichtheid | 7259 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 343.000 deze listing -34% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 54% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02020843
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.37 km · 22 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindergarden De Enk — 0.44 km |
| Supermarkt | DekaMarkt — 0.58 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Alphega apotheek Velperweg — 0.52 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Onze Huisartsen — 0.71 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Pro Persona GGZ — 2.19 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Arnhem Presikhaaf — 0.24 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | T-huis Arnhem — 0.59 km · 6 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.074 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 47.826 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 58 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.160 per jaar (~€ 97/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.171 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~986 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~348 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 232 per jaar en 232 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1965 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Galerijflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Atag (gas gestookt combiketel, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 191 m³ |
| Indeling | 2 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Arnhem
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lange Wal 46 Presikhaaf III | 59 | C | € 217.500 |
+€ 5.310
1 stap(pen)
|
€ 222.810 | € -2.190 | |
| Walstraat 11 Markt | 49 | C | € 239.000 |
+€ 4.410
1 stap(pen)
|
€ 243.410 | +€ 18.410 | |
| Loplein 32 't Duifje | 66 | F | € 240.000 |
+€ 17.160
4 stap(pen)
|
€ 257.160 | +€ 32.160 | |
| Aagtekerkesingel 24 De Laar-Oost | 54 | C | € 259.500 |
+€ 4.860
1 stap(pen)
|
€ 264.360 | +€ 39.360 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Lange Wal 46 Presikhaaf III | 59 | 3 | C | € 217.500 | € 3.686 |
| Aagtekerkesingel 24 De Laar-Oost | 54 | 2 | C | € 259.500 | € 4.806 |
| Loplein 32 't Duifje | 66 | 3 | F | € 240.000 | € 3.636 |
| Gele Rijders Plein 27 Janssingel | 53 | 2 | D | € 295.000 | € 5.566 |
| Walstraat 11 Markt | 49 | 3 | C | € 239.000 | € 4.878 |
| Utrechtseweg 114 Lombok | 60 | 3 | C | € 298.000 | € 4.967 |
| Terneuzenstraat 163 De Laar-Oost | 65 | 3 | C | € 295.000 | € 4.538 |
| Huissensestraat 143 Groene Weide | 70 | 2 | D | € 265.000 | € 3.786 |
| Dijkstraat 102 Boulevardwijk | 66 | 3 | B | € 295.000 | € 4.470 |
| Oostburgwal 23 De Laar-Oost | 67 | 3 | B | € 289.000 | € 4.313 |
| Javastraat 21 Klarendal-Zuid | 69 | 3 | C | € 280.000 | € 4.058 |
| Doorwerthlaan 37 Over het Lange Water | 71 | 3 | C | € 275.000 | € 3.873 |