Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 133 m² |
| Perceel | 150 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Duinstra Melis Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 49 houses in Leeuwarden met 93–172 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 36e percentiel (-4.6% t.o.v. mediaan van € 2.915/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Leeuwarden
| Inwoners | 6.355 |
|---|---|
| Dichtheid | 7334 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 202.000 deze listing +83% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 77% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00806001
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | IKC Prins Maurits — 0.25 km · 12 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Sinne Valkstraat — 0.6 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.43 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Bilgaard — 0.07 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | GGZ Centrum voor Neuropsychiatrie — 0.28 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Frisius Medisch Centrum Leeuwarden — 3.14 km |
| OV-station | (naamloos) — 1.1 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Mei Wah — 0.64 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.766 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 78.261 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 133 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.128 per jaar (~€ 177/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.943 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1729 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~532 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2006 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning (drive-in woning) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 524 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Leeuwarden
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| De Jol 7 Grou | 119 | C | € 345.000 |
+€ 23.800
2 stap(pen)
|
€ 368.800 | € -1.200 | |
| Schatzenburg 9 Camminghaburen-Midden | 119 | A++ | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 5.000 | |
| Skilwei 34 Stiens | 97 | E | € 325.000 |
+€ 32.010
4 stap(pen)
|
€ 357.010 | € -12.990 | |
| Hiddemastate 32 Camminghaburen-Zuid | 106 | B | € 375.000 |
+€ 11.660
1 stap(pen)
|
€ 386.660 | +€ 16.660 | |
| Taniaburg 84 Camminghaburen-Midden | 124 | B | € 339.500 |
+€ 13.640
1 stap(pen)
|
€ 353.140 | € -16.860 | |
| Merelplein 7 Vogelwijk | 108 | B | € 375.000 |
+€ 11.880
1 stap(pen)
|
€ 386.880 | +€ 16.880 | |
| Achter de Hoven 125 Achter de Hoven | 142 | F | € 299.000 |
+€ 52.540
5 stap(pen)
|
€ 351.540 | € -18.460 | |
| Goudenregenstraat 25 Oldegalileën | 130 | B | € 379.000 |
+€ 14.300
1 stap(pen)
|
€ 393.300 | +€ 23.300 | |
| Gysbert Japicxstraat 73 Oranjewijk | 106 | C | € 325.000 |
+€ 21.200
2 stap(pen)
|
€ 346.200 | € -23.800 | |
| Speenkruid 19 Aldlân-Oost | 131 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | +€ 25.000 | |
| Douwe Kalmaleane 63 Westeinde | 123 | C | € 319.000 |
+€ 24.600
2 stap(pen)
|
€ 343.600 | € -26.400 | |
| Fedde Schurerwei 13 Westeinde | 137 | C | € 315.000 |
+€ 27.400
2 stap(pen)
|
€ 342.400 | € -27.600 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Fedde Schurerwei 13 Westeinde | 137 | 6 | C | € 315.000 | € 2.299 |
| Douwe Kalmaleane 63 Westeinde | 123 | 6 | C | € 319.000 | € 2.593 |
| Goudenregenstraat 25 Oldegalileën | 130 | 5 | B | € 379.000 | € 2.915 |
| Speenkruid 19 Aldlân-Oost | 131 | 7 | A | € 395.000 | € 3.015 |
| De Jol 7 Grou | 119 | 6 | C | € 345.000 | € 2.899 |
| Hoxma 20 Grou | 127 | 5 | A | € 399.000 | € 3.142 |
| Achter de Hoven 125 Achter de Hoven | 142 | 6 | F | € 299.000 | € 2.106 |
| Kingmastate 74 Camminghaburen-Noord | 137 | 5 | B | € 325.000 | € 2.372 |
| Taniaburg 84 Camminghaburen-Midden | 124 | 5 | B | € 339.500 | € 2.738 |
| Douwe Kalmaleane 55 Westeinde | 150 | 6 | C | € 419.000 | € 2.793 |
| Schatzenburg 9 Camminghaburen-Midden | 119 | 5 | A++ | € 375.000 | € 3.151 |
| Barend van der Veenwei 40 Westeinde | 143 | 5 | B | € 425.000 | € 2.972 |