apartment · resale
Aelbrechtskade 135
3023JG Rotterdam · Nieuwe Westen · wijk Delfshaven · Rotterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 50 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Atta Makelaars (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 57 apartments in Rotterdam met 35–65 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 28e percentiel (-9.2% t.o.v. mediaan van € 5.508/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Aelbrechtskade
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Aelbrechtskade 135 | 118 | A | € 395.000 | € 3.347 |
| Aelbrechtskade 135 | 50 | A | € 250.000 | € 5.000 |
| Aelbrechtskade 183 | 112 | A | € 475.000 | € 4.241 |
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 19.385 |
|---|---|
| Dichtheid | 15656 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 378.000 deze listing -34% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 73% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05990324
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | CBS De Ark — 0.33 km · 41 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Peutermontessori — 0.7 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.35 km · 21 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Hoogeterp — 0.07 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Medisch Centrum Spangen — 0.8 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Erasmus Medisch Centrum — 1.42 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Delfshaven — 0.65 km · 18 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Meram — 0.27 km · 34 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.194 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 52.174 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 50 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 800 per jaar (~€ 67/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.261 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~650 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~200 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1924 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Combiketel, eigendom |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 172 m³ |
| Indeling | 2 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aelbrechtskade 135 Nieuwe Westen | 50 | A | € 250.000 | +€ 0 | € 250.000 | € 0 | |
| Mijnsherenlaan 45 Tarwewijk | 60 | G | € 225.000 |
+€ 24.000
6 stap(pen)
|
€ 249.000 | € -1.000 | |
| Beijerlandselaan 9 Hillesluis | 53 | C | € 235.000 |
+€ 10.600
2 stap(pen)
|
€ 245.600 | € -4.400 | |
| Kobelaan 374 Oosterflank | 48 | C | € 245.000 |
+€ 9.600
2 stap(pen)
|
€ 254.600 | +€ 4.600 | |
| Strevelsweg 337 Bloemhof | 63 | E | € 235.000 |
+€ 20.790
4 stap(pen)
|
€ 255.790 | +€ 5.790 | |
| Tholenstraat 132 Pendrecht | 63 | F | € 215.000 |
+€ 23.310
5 stap(pen)
|
€ 238.310 | € -11.690 | |
| Slotboomstraat 12 Oud Charlois | 62 | C | € 225.000 |
+€ 12.400
2 stap(pen)
|
€ 237.400 | € -12.600 | |
| Wilgenlei 106 Schiebroek | 61 | B | € 260.000 |
+€ 6.710
1 stap(pen)
|
€ 266.710 | +€ 16.710 | |
| Vegelinsoord 108 Groot IJsselmonde | 63 | F | € 245.000 |
+€ 23.310
5 stap(pen)
|
€ 268.310 | +€ 18.310 | |
| Groen van Prinstererstraat 28 Bergpolder | 46 | C | € 265.000 |
+€ 9.200
2 stap(pen)
|
€ 274.200 | +€ 24.200 | |
| Groen van Prinstererstraat 24 Bergpolder | 47 | C | € 265.000 |
+€ 9.400
2 stap(pen)
|
€ 274.400 | +€ 24.400 | |
| Baan 182 Stadsdriehoek | 42 | E | € 265.000 |
+€ 13.860
4 stap(pen)
|
€ 278.860 | +€ 28.860 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Kobelaan 374 Oosterflank | 48 | 2 | C | € 245.000 | € 5.104 |
| Scheveningsestraat 10 Agniesebuurt | 49 | 2 | E | € 275.000 | € 5.612 |
| Groen van Prinstererstraat 24 Bergpolder | 47 | 2 | C | € 265.000 | € 5.638 |
| Beijerlandselaan 9 Hillesluis | 53 | 2 | C | € 235.000 | € 4.434 |
| Lisstraat 24 Liskwartier | 52 | 2 | A | € 285.000 | € 5.481 |
| Groen van Prinstererstraat 28 Bergpolder | 46 | 2 | C | € 265.000 | € 5.761 |
| Aelbrechtskade 135 Nieuwe Westen | 50 | 3 | A | € 250.000 | € 5.000 |
| Parallelstraat 6 Overschie | 48 | 2 | E | € 200.000 | € 4.167 |
| Dunantstraat 16 Delfshaven | 54 | 2 | A | € 299.000 | € 5.537 |
| Gordelweg 32 Oude Noorden | 55 | 3 | D | € 265.000 | € 4.818 |
| Pasteursingel 69 Oud Mathenesse | 56 | 3 | C | € 275.000 | € 4.911 |
| Bernardus Gewinstraat 17 Rubroek | 50 | 3 | F | € 315.000 | € 6.300 |