Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 160 m² |
| Perceel | 144 m² |
| Kamers | 7 (5 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | KIN Makelaars, Funda-topmakelaar van Brabant! (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 54 houses in Tilburg met 112–208 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 1e percentiel (-26.5% t.o.v. mediaan van € 3.956/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Tilburg
| Inwoners | 1.640 |
|---|---|
| Dichtheid | 5893 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 403.000 deze listing +15% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 31% |
| Afstand basisschool | 1.1 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.0 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU08555601
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Jan Ligthartschool Driecant — 0.72 km · 13 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinderopvang Grote Beemd — 0.74 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.45 km |
| Apotheek | Apotheek Dalem — 0.53 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Koolhoven — 0.68 km |
| OV-station | Tilburg Reeshof — 1.41 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.220 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 96.739 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 160 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.240 per jaar (~€ 187/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.407 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1760 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~480 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2000 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Houtkachel, stadsverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 517 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 7 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Tilburg
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hart van Brabantlaan 127 VGL-terrein | 123 | D | € 415.000 |
+€ 43.050
4 stap(pen)
|
€ 458.050 | € -6.950 | |
| Metslawierstraat 67 Leeuwerik Zuid | 133 | A | € 465.000 |
+€ 10.640
1 stap(pen)
|
€ 475.640 | +€ 10.640 | |
| Ringbaan-Oost 161 Hoefstraat Zuid | 139 | C | € 415.000 |
+€ 32.665
3 stap(pen)
|
€ 447.665 | € -17.335 | |
| Reinier Claeszenstraat 22 Trouwlaan | 115 | A | € 475.000 |
+€ 9.200
1 stap(pen)
|
€ 484.200 | +€ 19.200 | |
| Waardenburgstraat 95 Witbrant West | 147 | A++ | € 489.500 | +€ 0 | € 489.500 | +€ 24.500 | |
| Kreutzerstraat 54 Lijnse Hoek Oost | 138 | C | € 395.000 |
+€ 38.640
3 stap(pen)
|
€ 433.640 | € -31.360 | |
| Linge 57 De Blaak Noord-Oost | 117 | A | € 500.000 |
+€ 9.360
1 stap(pen)
|
€ 509.360 | +€ 44.360 | |
| Bredaseweg 133 Bomenbuurt Midden | 133 | A | € 500.000 |
+€ 10.640
1 stap(pen)
|
€ 510.640 | +€ 45.640 | |
| Bernard Leenestraat 96 Stappegoor Zuid | 116 | A+++ | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 60.000 | |
| Slot Loevesteinstraat 1 Kastelenbuurt Noord | 133 | C | € 489.500 |
+€ 37.240
3 stap(pen)
|
€ 526.740 | +€ 61.740 | |
| Zaamslagstraat 1 Koolhoven Buiten | 130 | A+ | € 549.000 | +€ 0 | € 549.000 | +€ 84.000 | |
| Waardenburgstraat 69 Witbrant West | 152 | A | € 545.000 |
+€ 12.160
1 stap(pen)
|
€ 557.160 | +€ 92.160 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Waardenburgstraat 95 Witbrant West | 147 | 6 | A++ | € 489.500 | € 3.330 |
| Kwaadeindstraat 127 Nassaubuurt | 164 | 6 | A | € 545.000 | € 3.323 |
| Waardenburgstraat 69 Witbrant West | 152 | 6 | A | € 545.000 | € 3.586 |
| Dubbeldamstraat 30 Huibeven Midden | 149 | 6 | A | € 550.000 | € 3.691 |
| Ringbaan-Oost 161 Hoefstraat Zuid | 139 | 6 | C | € 415.000 | € 2.986 |
| Stapelen 3 De Mortel | 143 | 6 | B | € 559.000 | € 3.909 |
| Kreutzerstraat 54 Lijnse Hoek Oost | 138 | 6 | C | € 395.000 | € 2.862 |
| Metslawierstraat 67 Leeuwerik Zuid | 133 | 6 | A | € 465.000 | € 3.496 |
| Slot Loevesteinstraat 1 Kastelenbuurt Noord | 133 | 6 | C | € 489.500 | € 3.680 |
| Olifantoortje 26 Smariusterrein | 140 | 6 | A++++ | € 575.000 | € 4.107 |
| Bredaseweg 133 Bomenbuurt Midden | 133 | 6 | A | € 500.000 | € 3.759 |
| Zaamslagstraat 1 Koolhoven Buiten | 130 | 7 | A+ | € 549.000 | € 4.223 |