Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 139 m² |
| Perceel | 215 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Paans Makelaars in onroerende goederen (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 21 houses in Altena met 97–180 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 19e percentiel (-15.0% t.o.v. mediaan van € 4.021/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Altena
| Inwoners | 690 |
|---|---|
| Dichtheid | 1984 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 378.000 deze listing +26% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 19% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 4.0 km |
| Afstand huisarts | 3.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 3.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19591601
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Ark — 0.04 km |
|---|
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.268 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 101.087 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 139 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.224 per jaar (~€ 185/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.453 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1807 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~556 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2004 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Itho Daalderop Base Cube (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 566 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Altena
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Verzetsplein 11 Veen | 116 | A | € 465.000 | +€ 0 | € 465.000 | € -10.000 | |
| Jachtsloot 35 Hank | 112 | C | € 439.000 |
+€ 17.360
2 stap(pen)
|
€ 456.360 | € -18.640 | |
| de Vlijt 23 Aalburg | 138 | C | € 485.000 |
+€ 21.390
2 stap(pen)
|
€ 506.390 | +€ 31.390 | |
| Molenhof 56 Aalburg | 105 | C | € 492.500 |
+€ 16.275
2 stap(pen)
|
€ 508.775 | +€ 33.775 | |
| Philips van Nassaustraat 1 Sleeuwijk west | 102 | A | € 435.000 | +€ 0 | € 435.000 | € -40.000 | |
| Buitendijk 102 Hank | 137 | C | € 400.000 |
+€ 27.400
2 stap(pen)
|
€ 427.400 | € -47.600 | |
| Berenhoeksestraat 37 Wijk | 107 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 50.000 | |
| Jacob de Wittstraat 20 Sleeuwijk west | 121 | B | € 399.000 |
+€ 13.310
1 stap(pen)
|
€ 412.310 | € -62.690 | |
| Parallelweg 29 Giessen | 102 | D | € 375.000 |
+€ 27.540
3 stap(pen)
|
€ 402.540 | € -72.460 | |
| Karekietplantsoen 2 Hank | 116 | D | € 365.000 |
+€ 31.320
3 stap(pen)
|
€ 396.320 | € -78.680 | |
| Wethouder Kentiestraat 1 Woudrichem zuid | 120 | C | € 550.000 |
+€ 18.600
2 stap(pen)
|
€ 568.600 | +€ 93.600 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| de Vlijt 23 Aalburg | 138 | 5 | C | € 485.000 | € 3.514 |
| Buitendijk 102 Hank | 137 | 5 | C | € 400.000 | € 2.920 |
| Papaver 2 Welgelegen | 143 | 5 | C | € 575.000 | € 4.021 |
| Jacob de Wittstraat 20 Sleeuwijk west | 121 | 5 | B | € 399.000 | € 3.298 |
| Wilgenhof 34 Giessen | 136 | 4 | C | € 587.000 | € 4.316 |
| Verzetsplein 11 Veen | 116 | 5 | A | € 465.000 | € 4.009 |
| Wethouder Kentiestraat 1 Woudrichem zuid | 120 | 4 | C | € 550.000 | € 4.583 |
| Jachtsloot 35 Hank | 112 | 5 | C | € 439.000 | € 3.920 |
| Karekietplantsoen 2 Hank | 116 | 5 | D | € 365.000 | € 3.147 |
| Zandsteeg 25 Nieuwendijk | 153 | 6 | B | € 625.000 | € 4.085 |
| Jasmijnstraat 33 Wijk | 113 | 5 | A | € 369.000 | € 3.265 |
| Berenhoeksestraat 37 Wijk | 107 | 5 | A | € 525.000 | € 4.907 |