house · resale
Futendreef 24
2665ER Bleiswijk · Vogelbuurt · wijk Wijk 32 Hoekeindse Zoom · Lansingerland
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 112 m² |
| Perceel | 166 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Lagerweij & Fonk NVM Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 15 houses in Lansingerland met 78–145 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 40e percentiel (-2.5% t.o.v. mediaan van € 4.901/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Lansingerland
| Inwoners | 1.070 |
|---|---|
| Dichtheid | 6792 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 410.000 deze listing +30% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 18% |
| Afstand basisschool | 0.2 km |
| Afstand supermarkt | 1.3 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU16213251
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Oosthoek — 0.07 km · 7 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | De Peuterhoek — 0.54 km |
| Supermarkt | Jumbo — 0.7 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Bleiswijk — 0.48 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk van Alphen — 0.45 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Deliziosa — 0.68 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.554 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 111.957 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 112 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.568 per jaar (~€ 131/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.685 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1232 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~336 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1972 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, HR-glas en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas Kompakt HRE 24/28 ( combiketel uit 2015, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 385 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Lansingerland
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zuidersingel 39 Vlinderstrik | 109 | B | € 489.000 |
+€ 20.710
2 stap(pen)
|
€ 509.710 | € -25.290 | |
| Deventerpad 35 Havenbuurt | 88 | A | € 500.000 |
+€ 7.040
1 stap(pen)
|
€ 507.040 | € -27.960 | |
| Sportlaan 17 Zeeheldenbuurt | 130 | C | € 535.000 |
+€ 36.400
3 stap(pen)
|
€ 571.400 | +€ 36.400 | |
| Saffier 9 Edelsteenbuurt | 109 | C | € 465.000 |
+€ 30.520
3 stap(pen)
|
€ 495.520 | € -39.480 | |
| Willem-Alexanderlaan 38 Berkel Dorp | 105 | D | € 550.000 |
+€ 36.750
4 stap(pen)
|
€ 586.750 | +€ 51.750 |
Alle vergelijkbare woningen (10)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Zuidersingel 39 Vlinderstrik | 109 | 5 | B | € 489.000 | € 4.486 |
| Saffier 9 Edelsteenbuurt | 109 | 5 | C | € 465.000 | € 4.266 |
| Willem-Alexanderlaan 38 Berkel Dorp | 105 | 6 | D | € 550.000 | € 5.238 |
| Sportlaan 17 Zeeheldenbuurt | 130 | 5 | C | € 535.000 | € 4.115 |
| Harry Banninklaan 82 Gouden Hart | 124 | 5 | A | € 700.000 | € 5.645 |
| Mercuriusstraat 9 Sterrenbuurt | 126 | 4 | A | € 695.000 | € 5.516 |
| Deventerpad 35 Havenbuurt | 88 | 4 | A | € 500.000 | € 5.682 |
| Oranjestraat 48 Oranjebuurt | 86 | 4 | A | € 400.000 | € 4.651 |
| Caro van Eyckstraat 11 Toneelbuurt | 143 | 5 | A+++ | € 775.000 | € 5.420 |
| Frans Halslaan 6 Oosteindsche Ackers | 144 | 4 | A | € 739.000 | € 5.132 |