house · resale
Luitje Broekemastraat 80
1447GD Purmerend · Purmer-Zuid/Zuid · wijk Wijk 06 Purmer-Zuid · Purmerend
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 114 m² |
| Perceel | 163 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Arthur de Bock Makelaardij, thuis in wonen! (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 39 houses in Purmerend met 79–148 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 43e percentiel (-3.5% t.o.v. mediaan van € 4.228/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Purmerend
| Inwoners | 6.950 |
|---|---|
| Dichtheid | 6576 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 441.000 deze listing +5% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 28% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 1.3 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU04390602
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Vlieger — 0.08 km · 16 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.25 km |
| Supermarkt | Vomar — 0.45 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Molentocht — 0.21 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Molentocht — 0.21 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Dijklander Ziekenhuis — 1.03 km |
| OV-station | Purmerend — 1.56 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.220 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 98.913 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 114 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.824 per jaar (~€ 152/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.372 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1482 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~456 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1990 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 386 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Purmerend
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piramidepad 42 Afrika | 96 | A | € 465.000 | +€ 0 | € 465.000 | € 0 | |
| Scholeksterhof 32 Overwhere-Noord | 124 | B | € 450.000 |
+€ 13.640
1 stap(pen)
|
€ 463.640 | € -1.360 | |
| Vredehof 23 Middenbeemster | 97 | C | € 440.000 |
+€ 19.400
2 stap(pen)
|
€ 459.400 | € -5.600 | |
| Da Palestrinastraat 57 Purmer-Zuid/Zuid | 110 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | +€ 10.000 | |
| Jan Bijhouwerstraat 20 Purmer-Zuid/Zuid | 112 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -15.000 | |
| Fioringras 36 Gors-Zuid | 128 | B | € 469.000 |
+€ 14.080
1 stap(pen)
|
€ 483.080 | +€ 18.080 | |
| Henri Dunantstraat 10 Wheermolen-Oost | 120 | C | € 425.000 |
+€ 18.600
2 stap(pen)
|
€ 443.600 | € -21.400 | |
| Sportlaan 180 Overwhere-Zuid | 125 | E | € 399.000 |
+€ 41.250
4 stap(pen)
|
€ 440.250 | € -24.750 | |
| Westerhem 39 Middenbeemster | 106 | B | € 425.000 |
+€ 11.660
1 stap(pen)
|
€ 436.660 | € -28.340 | |
| Grevelingenmeer 96 Purmer-Zuid/Noord | 123 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 30.000 | |
| Burnousstraat 33 Azië | 122 | A | € 499.000 | +€ 0 | € 499.000 | +€ 34.000 | |
| Lepelblad 34 Gors-Zuid | 121 | C | € 475.000 |
+€ 24.200
2 stap(pen)
|
€ 499.200 | +€ 34.200 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Lepelblad 34 Gors-Zuid | 121 | 5 | C | € 475.000 | € 3.926 |
| Henri Dunantstraat 10 Wheermolen-Oost | 120 | 5 | C | € 425.000 | € 3.542 |
| Burnousstraat 33 Azië | 122 | 5 | A | € 499.000 | € 4.090 |
| Westerhem 39 Middenbeemster | 106 | 5 | B | € 425.000 | € 4.009 |
| Grevelingenmeer 96 Purmer-Zuid/Noord | 123 | 5 | A | € 495.000 | € 4.024 |
| Scholeksterhof 32 Overwhere-Noord | 124 | 5 | B | € 450.000 | € 3.629 |
| J.P. Grootstraat 68 Wheermolen-Oost | 113 | 5 | D | € 375.000 | € 3.319 |
| Edelsmidstraat 23 Overlanderstraat en omgeving | 106 | 5 | B | € 400.000 | € 3.774 |
| Jan Bijhouwerstraat 20 Purmer-Zuid/Zuid | 112 | 4 | A | € 450.000 | € 4.018 |
| Clara Visserstraat 101 Purmer-Zuid/Zuid | 121 | 5 | C | € 545.000 | € 4.504 |
| Da Palestrinastraat 57 Purmer-Zuid/Zuid | 110 | 4 | A | € 475.000 | € 4.318 |
| Fioringras 36 Gors-Zuid | 128 | 5 | B | € 469.000 | € 3.664 |