house · resale
Kuipstraat 4
7891JM Klazienaveen · Klazienaveen-Zuid · wijk Wijk 08 Klazienaveen · Emmen
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 165 m² |
| Perceel | 524 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Startbox Makelaars Klazienaveen (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 33 houses in Emmen met 115–214 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 72e percentiel (+12.4% t.o.v. mediaan van € 2.966/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Emmen
| Inwoners | 5.940 |
|---|---|
| Dichtheid | 2113 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 249.000 deze listing +121% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 38% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 1.1 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01140801
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Sint Henricus — 0.4 km · 7 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS Fischer — 0.44 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | De Kombuys — 0.54 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.626 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 117.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 165 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.640 per jaar (~€ 220/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.846 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2145 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~660 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2008 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, vrijstaande woning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha Avante (gas gestookt uit 2008, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 627 m³ |
| Tuin | Achtertuin, tuin rondom, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Emmen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Spitaalzoom 40 Delftlanden | 171 | A++ | € 549.500 | +€ 0 | € 549.500 | € -500 | |
| Grijze Kraai 11 Rietlanden | 177 | C | € 525.000 |
+€ 27.435
2 stap(pen)
|
€ 552.435 | +€ 2.435 | |
| Duitslandlaan 13 Schoonebeek | 174 | A++ | € 539.500 | +€ 0 | € 539.500 | € -10.500 | |
| Fluitekruid 83 Klazienaveen-Noord | 165 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | +€ 25.000 | |
| Nieuwe weg 181 Veenoord | 124 | C | € 495.000 |
+€ 24.800
2 stap(pen)
|
€ 519.800 | € -30.200 | |
| De Winkelakkers 19 Noordbarge | 194 | B | € 495.000 |
+€ 21.340
1 stap(pen)
|
€ 516.340 | € -33.660 | |
| Tortelduif 39 Rietlanden | 123 | B | € 499.500 |
+€ 13.530
1 stap(pen)
|
€ 513.030 | € -36.970 | |
| Vledders 24 Verspreide huizen Nieuw-Weerdinge | 134 | C | € 485.000 |
+€ 26.800
2 stap(pen)
|
€ 511.800 | € -38.200 | |
| Rietgans 1 Rietlanden | 188 | A | € 589.000 | +€ 0 | € 589.000 | +€ 39.000 | |
| Borgerbrink 25 Bargeres | 183 | D | € 545.000 |
+€ 49.410
3 stap(pen)
|
€ 594.410 | +€ 44.410 | |
| Citroenvlinder 12 Barger-Oosterveld | 168 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € -55.000 | |
| Kommerdijk 4 Verspreide huizen Erica | 156 | C | € 599.000 |
+€ 31.200
2 stap(pen)
|
€ 630.200 | +€ 80.200 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Spitaalzoom 40 Delftlanden | 171 | 6 | A++ | € 549.500 | € 3.213 |
| Citroenvlinder 12 Barger-Oosterveld | 168 | 6 | A | € 495.000 | € 2.946 |
| Duitslandlaan 13 Schoonebeek | 174 | 6 | A++ | € 539.500 | € 3.101 |
| Kommerdijk 4 Verspreide huizen Erica | 156 | 6 | C | € 599.000 | € 3.840 |
| Grijze Kraai 11 Rietlanden | 177 | 6 | C | € 525.000 | € 2.966 |
| Fluitekruid 83 Klazienaveen-Noord | 165 | 5 | A | € 575.000 | € 3.485 |
| Borgerbrink 25 Bargeres | 183 | 6 | D | € 545.000 | € 2.978 |
| Valtherzandweg 235 Emmermeer | 160 | 6 | A | € 400.000 | € 2.500 |
| Rietgans 1 Rietlanden | 188 | 6 | A | € 589.000 | € 3.133 |
| Koraaldreef 44 Parc Sandur | 174 | 7 | B | € 700.000 | € 4.023 |
| De Winkelakkers 19 Noordbarge | 194 | 6 | B | € 495.000 | € 2.552 |
| Zilverreiger 16 Rietlanden | 189 | 6 | A | € 695.000 | € 3.677 |