Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 108 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Huysvisie, makelaar anno nu. (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 146 apartments in Rotterdam met 75–140 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 46e percentiel (-2.2% t.o.v. mediaan van € 4.685/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Brielselaan
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Brielselaan 18 | 92 | A+ | € 420.000 | € 4.565 |
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 12.245 |
|---|---|
| Dichtheid | 14464 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 223.000 deze listing +122% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 75% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05991571
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Openbare Basisschool de Globe — 0.07 km · 31 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kiddoozz — 0.36 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Dirk — 0.16 km · 22 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Tarwezigt — 0.17 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Katendrecht — 0.65 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Ikazia Ziekenhuis — 0.98 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Maashaven — 0.51 km · 16 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Mio Papà — 0.39 km · 55 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.363 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 103.261 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 108 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.512 per jaar (~€ 126/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.489 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1188 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~324 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2004 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 341 m³ |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Laan op Zuid 184 Kop van Zuid | 102 | A+ | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € 0 | |
| Zwederstraat 16 Bloemhof | 101 | A++ | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € 0 | |
| Gordelweg 192 Bergpolder | 102 | C | € 469.000 |
+€ 28.560
3 stap(pen)
|
€ 497.560 | +€ 2.560 | |
| Schieweg 184 Bergpolder | 101 | D | € 450.000 |
+€ 35.350
4 stap(pen)
|
€ 485.350 | € -9.650 | |
| Kastanjesingel 69 Schiebroek | 104 | B | € 465.000 |
+€ 19.760
2 stap(pen)
|
€ 484.760 | € -10.240 | |
| Aelbrechtskade 183 Nieuwe Westen | 112 | A | € 475.000 |
+€ 8.960
1 stap(pen)
|
€ 483.960 | € -11.040 | |
| Voorburgstraat 274 Liskwartier | 99 | A | € 475.000 |
+€ 7.920
1 stap(pen)
|
€ 482.920 | € -12.080 | |
| Nobelstraat 93 Blijdorp | 101 | C | € 479.000 |
+€ 28.280
3 stap(pen)
|
€ 507.280 | +€ 12.280 | |
| Vierambachtsstraat 181 Nieuwe Westen | 115 | A | € 498.500 |
+€ 9.200
1 stap(pen)
|
€ 507.700 | +€ 12.700 | |
| Bulgersteyn 7035 Stadsdriehoek | 98 | A | € 500.000 |
+€ 7.840
1 stap(pen)
|
€ 507.840 | +€ 12.840 | |
| Boulevard 5 Rozenburg | 95 | B | € 459.000 |
+€ 18.050
2 stap(pen)
|
€ 477.050 | € -17.950 | |
| Kapelstraat 109 Delfshaven | 98 | C | € 449.000 |
+€ 23.030
3 stap(pen)
|
€ 472.030 | € -22.970 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Aelbrechtskade 183 Nieuwe Westen | 112 | 4 | A | € 475.000 | € 4.241 |
| De Savornin Lohmanlaan 99 Bergpolder | 113 | 4 | C | € 500.000 | € 4.425 |
| Kastanjesingel 69 Schiebroek | 104 | 4 | B | € 465.000 | € 4.471 |
| Duizendschoonstraat 22 Hillegersberg Zuid | 102 | 4 | D | € 500.000 | € 4.902 |
| Gordelweg 192 Bergpolder | 102 | 4 | C | € 469.000 | € 4.598 |
| Nobelstraat 93 Blijdorp | 101 | 4 | C | € 479.000 | € 4.743 |
| Cannemanstraat 117 Kleinpolder | 108 | 4 | A | € 414.500 | € 3.838 |
| Baljuwplein 62 Provenierswijk | 99 | 4 | D | € 499.500 | € 5.045 |
| Bentinckplein 77 Blijdorp | 113 | 4 | E | € 425.000 | € 3.761 |
| Boezemkade 327 Rubroek | 101 | 4 | A | € 549.000 | € 5.436 |
| Huniadijk 23 Groot IJsselmonde | 111 | 4 | A | € 400.000 | € 3.604 |
| Nieuwstraat 226 Stadsdriehoek | 106 | 3 | C | € 515.000 | € 4.858 |