databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Simon Luymesstraat 5

4681BE Nieuw-Vossemeer · Nieuw-Vossemeer · wijk Wijk 04 Nieuw-Vossemeer · Steenbergen

€ 489.000
€ 3.677 / m²
133 5kamers A
Foto 1 van Simon Luymesstraat 5 Foto 2 van Simon Luymesstraat 5 Foto 3 van Simon Luymesstraat 5 Foto 4 van Simon Luymesstraat 5 Foto 5 van Simon Luymesstraat 5 Foto 6 van Simon Luymesstraat 5 Foto 7 van Simon Luymesstraat 5 Foto 8 van Simon Luymesstraat 5 Foto 9 van Simon Luymesstraat 5 Foto 10 van Simon Luymesstraat 5 Foto 11 van Simon Luymesstraat 5 Foto 12 van Simon Luymesstraat 5

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.133 m²
Perceel332 m²
Kamers5 (4 slaap)
EnergielabelA
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Helmig Makelaardij en Taxatieburo o.z. B.V. (VN)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 15 houses in Steenbergen met 93–172 m².

Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 26e percentiel (-3.5% t.o.v. mediaan van € 3.810/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Steenbergen

Inwoners1.995
Dichtheid2312 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.1
Gemiddelde WOZ (buurt) € 336.000 deze listing +46% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt20%
Afstand basisschool0.5 km
Afstand supermarkt0.6 km
Afstand huisarts0.5 km
Afstand kinderdagverblijf0.5 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU08510400 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Merijntje — 0.3 km
Supermarkt SPAR — 0.41 km
Huisartsenpraktijk Huisartsen praktijk Nieuw-Vossemeer — 0.27 km
Restaurant Het Wagenhuis — 0.58 km

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.335 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 104.130 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 133 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 2.128 per jaar (~€ 177/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.512 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1729 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~532 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar2003
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
DakZadeldak bedekt met pannen
IsolatieDakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelIntergas CW5 (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom)
Energielabel (officieel)A
Inhoud558 m³
TuinAchtertuin en voortuin
Indeling5 kamers (4 slaapkamers)
Op funda sinds2 weken

Verbouwings-equivalente woningen in Steenbergen

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Philips Willemstraat 15 Dinteloord 120 C € 449.000 +€ 24.000
2 stap(pen)
  • C→B: € 10.800 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 13.200 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 473.000 € -16.000
Oudlandsestraat 55 Steenbergen-Zuid 128 A € 457.500 +€ 0 € 457.500 € -31.500
Hogendijk 29 Nieuw-Vossemeer 104 C € 420.000 +€ 20.800
2 stap(pen)
  • C→B: € 9.360 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 11.440 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 440.800 € -48.200
Bollardveen 6 Steenbergen-Noord 95 C € 419.000 +€ 19.000
2 stap(pen)
  • C→B: € 8.550 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 10.450 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 438.000 € -51.000
Groene Kruisstraat 25 Dinteloord 105 C € 400.000 +€ 21.000
2 stap(pen)
  • C→B: € 9.450 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 11.550 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 421.000 € -68.000
Duivenvoorde 14 Steenbergen-Zuid 117 C € 379.000 +€ 23.400
2 stap(pen)
  • C→B: € 10.530 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 12.870 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 402.400 € -86.600

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Oudlandsestraat 55 Steenbergen-Zuid 128 5 A € 457.500 € 3.574
Nieuw-Vossemeersedijk 9 Nieuw-Vossemeer 132 5 B € 599.000 € 4.538
Welbergsedijk 50 Welberg 137 6 F € 579.000 € 4.226
Philips Willemstraat 15 Dinteloord 120 6 C € 449.000 € 3.742
Duivenvoorde 14 Steenbergen-Zuid 117 5 C € 379.000 € 3.239
Veerweg 11 Steenbergen-Centrum 134 4 B € 679.750 € 5.073
Hogendijk 29 Nieuw-Vossemeer 104 4 C € 420.000 € 4.038
Groene Kruisstraat 25 Dinteloord 105 4 C € 400.000 € 3.810
Acacialaan 33 Steenbergen-Zuid 111 5 unknown € 299.000 € 2.694
Blozekriekske 6 Nieuw-Vossemeer 158 5 C € 669.000 € 4.234
Bloemendijk 4 Verspreide huizen in het Westen 162 5 C € 699.000 € 4.315
Bollardveen 6 Steenbergen-Noord 95 4 C € 419.000 € 4.411