Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 137 m² |
| Perceel | 266 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Wensen Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 21 houses in Moerdijk met 95–178 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 57e percentiel (+1.6% t.o.v. mediaan van € 3.593/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Moerdijk
| Inwoners | 5.515 |
|---|---|
| Dichtheid | 2339 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 335.000 deze listing +49% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 40% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU17090300
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Rietvest — 0.04 km · 5 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.23 km |
| Apotheek | Mediq Apotheek De Eendracht — 0.22 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk De Clundert — 0.22 km |
| Restaurant | Mama d'Italia — 0.01 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.387 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 106.522 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 137 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.192 per jaar (~€ 183/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.570 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1781 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~548 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1991 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bungalow, geschakelde woning (semi-bungalow) |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie en dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | HR combiketel Nefit (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 480 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Moerdijk
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vlasaard 26 Noordhoek | 135 | B | € 485.000 |
+€ 14.850
1 stap(pen)
|
€ 499.850 | € -150 | |
| Oude Heijningsedijk 87 Verspreide huizen Heijningen | 157 | C | € 450.000 |
+€ 31.400
2 stap(pen)
|
€ 481.400 | € -18.600 | |
| Oranjestraat 10 Klundert | 114 | C | € 450.000 |
+€ 22.800
2 stap(pen)
|
€ 472.800 | € -27.200 | |
| Sterappel 26 Fijnaart | 122 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -75.000 | |
| Zuster Lankhaarlaan 16 Noordlangeweg | 121 | A | € 415.000 | +€ 0 | € 415.000 | € -85.000 | |
| Doctor Ariënslaan 117 Centrum | 108 | C | € 389.000 |
+€ 21.600
2 stap(pen)
|
€ 410.600 | € -89.400 | |
| Paulus Potterstraat 2 Fijnaart | 99 | E | € 375.000 |
+€ 32.670
4 stap(pen)
|
€ 407.670 | € -92.330 | |
| Moye Keene 92 Klundert | 136 | A | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € -100.000 | |
| Heliotroop 1 Bosselaar | 127 | A | € 600.000 | +€ 0 | € 600.000 | +€ 100.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Moye Keene 92 Klundert | 136 | 4 | A | € 400.000 | € 2.941 |
| Vlasaard 26 Noordhoek | 135 | 5 | B | € 485.000 | € 3.593 |
| Heliotroop 1 Bosselaar | 127 | 4 | A | € 600.000 | € 4.724 |
| Sterappel 26 Fijnaart | 122 | 5 | A | € 425.000 | € 3.484 |
| Oranjestraat 10 Klundert | 114 | 4 | C | € 450.000 | € 3.947 |
| Zuster Lankhaarlaan 16 Noordlangeweg | 121 | 5 | A | € 415.000 | € 3.430 |
| Oude Heijningsedijk 87 Verspreide huizen Heijningen | 157 | 5 | C | € 450.000 | € 2.866 |
| Watermolen 31 Torenveld | 118 | 4 | B | € 375.000 | € 3.178 |
| Noordhoek 12 Noordhoek | 155 | 5 | B | € 625.000 | € 4.032 |
| Plataanstraat 9 Fijnaart | 119 | 4 | C | € 319.000 | € 2.681 |
| Doctor Ariënslaan 117 Centrum | 108 | 4 | C | € 389.000 | € 3.602 |
| Watermolen 36 Torenveld | 112 | 5 | C | € 375.000 | € 3.348 |