house · resale
Lijsterstraat 7
7771AH Hardenberg · Heemse-Oost Heemsermars · wijk Hardenberg · Hardenberg
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 123 m² |
| Perceel | 219 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Horstra Makelaardij & Taxaties (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 23 houses in Hardenberg met 86–159 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 13e percentiel (-8.8% t.o.v. mediaan van € 2.986/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Hardenberg
| Inwoners | 1.360 |
|---|---|
| Dichtheid | 1339 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 269.000 deze listing +25% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 52% |
| Afstand basisschool | 1.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01602804
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Matrix — 0.73 km · 11 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Lidl — 0.43 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Kooiker — 0.32 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Meeuwenplein — 0.19 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Saxenburgh Medisch Centrum — 1.52 km |
| OV-station | Hardenberg — 1.2 km |
| Restaurant | Amused — 0.28 km · 16 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.599 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 70.652 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 123 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.968 per jaar (~€ 164/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.763 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1599 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~492 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1968 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel en elektrische boiler |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 567 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Hardenberg
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jongsmalaan 5 Marslanden | 121 | A | € 342.000 | +€ 0 | € 342.000 | +€ 7.000 | |
| Asterstraat 11 Dedemsvaart-Noord | 112 | A | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € -10.000 | |
| Fonteinkruid 11 Baalderveld | 125 | B | € 310.000 |
+€ 13.750
1 stap(pen)
|
€ 323.750 | € -11.250 | |
| Johan Clemmestraat 16 Marienberg Kern | 107 | C | € 325.000 |
+€ 21.400
2 stap(pen)
|
€ 346.400 | +€ 11.400 | |
| Reigerstraat 12 Heemse-Oost Heemsermars | 118 | B | € 309.000 |
+€ 12.980
1 stap(pen)
|
€ 321.980 | € -13.020 | |
| Erve Odinck 8 Marslanden | 123 | A+++ | € 360.000 | +€ 0 | € 360.000 | +€ 25.000 | |
| Paasberg 28 Baalder | 125 | B | € 349.000 |
+€ 13.750
1 stap(pen)
|
€ 362.750 | +€ 27.750 | |
| Klaproos 42 Baalderveld | 117 | A | € 369.000 | +€ 0 | € 369.000 | +€ 34.000 | |
| Professor Waterinkstraat 4 Marienberg Kern | 123 | D | € 337.500 |
+€ 33.210
3 stap(pen)
|
€ 370.710 | +€ 35.710 | |
| Rozenheim 16 Dedemsvaart-Noord | 127 | B | € 365.000 |
+€ 13.970
1 stap(pen)
|
€ 378.970 | +€ 43.970 | |
| Weidebuurt 20 Heemse-West Heemserbos | 118 | D | € 360.000 |
+€ 31.860
3 stap(pen)
|
€ 391.860 | +€ 56.860 | |
| Boslaan 30 Balkbrug-Zuidwest | 132 | A | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | +€ 65.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Fonteinkruid 11 Baalderveld | 125 | 5 | B | € 310.000 | € 2.480 |
| Weidebuurt 20 Heemse-West Heemserbos | 118 | 5 | D | € 360.000 | € 3.051 |
| Klaproos 42 Baalderveld | 117 | 5 | A | € 369.000 | € 3.154 |
| Asterstraat 11 Dedemsvaart-Noord | 112 | 5 | A | € 325.000 | € 2.902 |
| Professor Waterinkstraat 4 Marienberg Kern | 123 | 6 | D | € 337.500 | € 2.744 |
| Jongsmalaan 5 Marslanden | 121 | 4 | A | € 342.000 | € 2.826 |
| Paasberg 28 Baalder | 125 | 6 | B | € 349.000 | € 2.792 |
| Erve Odinck 8 Marslanden | 123 | 4 | A+++ | € 360.000 | € 2.927 |
| Rozenheim 16 Dedemsvaart-Noord | 127 | 4 | B | € 365.000 | € 2.874 |
| Reigerstraat 12 Heemse-Oost Heemsermars | 118 | 6 | B | € 309.000 | € 2.619 |
| Nieuwlandweg 1 Verspreide huizen Ane | 124 | 6 | E | € 400.000 | € 3.226 |
| Boslaan 30 Balkbrug-Zuidwest | 132 | 6 | A | € 400.000 | € 3.030 |