databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

apartment · resale

Hofplein 86

5223LS Den Bosch · Paleiskwartier · wijk West · Den Bosch

€ 495.000
€ 6.600 / m²
75 3kamers A
Foto 1 van Hofplein 86 Foto 2 van Hofplein 86 Foto 3 van Hofplein 86 Foto 4 van Hofplein 86 Foto 5 van Hofplein 86 Foto 6 van Hofplein 86 Foto 7 van Hofplein 86 Foto 8 van Hofplein 86 Foto 9 van Hofplein 86 Foto 10 van Hofplein 86 Foto 11 van Hofplein 86 Foto 12 van Hofplein 86

Kenmerken

Typeapartment (resale)
Woonopp.75 m²
Kamers3 (2 slaap)
EnergielabelA
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar AMB Makelaars 's-Hertogenbosch I Qualis (NVM)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 25 apartments in Den Bosch met 52–97 m².

Boven de markt. Deze woning zit in het 76e percentiel (+22.7% t.o.v. mediaan van € 5.378/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — 's-Hertogenbosch

Inwoners3.725
Dichtheid7743 per km²
Gem. huishoudensgrootte1.5
Gemiddelde WOZ (buurt) € 425.000 deze listing +16% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt52%
Afstand basisschool1.0 km
Afstand supermarkt0.5 km
Afstand huisarts0.5 km
Afstand kinderdagverblijf0.9 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU07961102 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Van Maerlant — 0.51 km · 6 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Jumbo — 0.11 km · 10 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek West — 0.64 km · 4 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Huisartsenpost — 0.79 km
Ziekenhuis Jeroen Bosch Ziekenhuis — 0.89 km
OV-station 's-Hertogenbosch — 0.53 km · 3 totaal binnen zoekradius
Restaurant Happy Italy — 0.15 km · 66 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.363 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 105.435 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 75 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.200 per jaar (~€ 100/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.463 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~975 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~300 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar2017
BouwBestaande bouw
Soort objectPortiekflat (appartement)
DakPlat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
IsolatieDakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
VerwarmingBlokverwarming, stadsverwarming en gehele vloerverwarming
Warm waterCentrale voorziening en stadsverwarming
Energielabel (officieel)A
Inhoud250 m³
Indeling3 kamers (2 slaapkamers)
Op funda sinds2 weken

Verbouwings-equivalente woningen in Den Bosch

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Bordeslaan 296 Paleiskwartier 85 A++ € 489.000 +€ 0 € 489.000 € -6.000
Aartshertogenlaan 279 De Vliert 84 B € 475.000 +€ 9.240
1 stap(pen)
  • B→A: € 9.240 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 484.240 € -10.760
Lange Tuinstraat 76 De Muntel 62 C € 495.000 +€ 12.400
2 stap(pen)
  • C→B: € 5.580 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 6.820 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 507.400 +€ 12.400
Bordeslaan 382 Paleiskwartier 75 A € 475.000 +€ 0 € 475.000 € -20.000
Onderwijsboulevard 536 Paleiskwartier 90 A € 475.000 +€ 0 € 475.000 € -20.000
Leeghwaterlaan 79 Paleiskwartier 97 A € 475.000 +€ 0 € 475.000 € -20.000
Vughterstraat 177 Binnenstad centrum 82 C € 450.000 +€ 16.400
2 stap(pen)
  • C→B: € 7.380 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 9.020 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 466.400 € -28.600
Philippus de Montestraat 74 Zuid 84 C € 439.500 +€ 16.800
2 stap(pen)
  • C→B: € 7.560 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 9.240 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 456.300 € -38.700
Ovidiuslaan 27 Zuid 94 C € 425.000 +€ 18.800
2 stap(pen)
  • C→B: € 8.460 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 10.340 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 443.800 € -51.200
Luijbenstraat 18 Het Zand 97 C € 530.000 +€ 19.400
2 stap(pen)
  • C→B: € 8.730 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 10.670 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 549.400 +€ 54.400
Hoflaan 307 Paleiskwartier 61 A+ € 439.000 +€ 0 € 439.000 € -56.000
Onderwijsboulevard 518 Paleiskwartier 78 A € 419.500 +€ 0 € 419.500 € -75.500

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Bordeslaan 382 Paleiskwartier 75 3 A € 475.000 € 6.333
Hoflaan 335 Paleiskwartier 73 3 A € 575.000 € 7.877
Onderwijsboulevard 518 Paleiskwartier 78 3 A € 419.500 € 5.378
Vughterstraat 177 Binnenstad centrum 82 3 C € 450.000 € 5.488
Philippus de Montestraat 74 Zuid 84 3 C € 439.500 € 5.232
Bordeslaan 296 Paleiskwartier 85 3 A++ € 489.000 € 5.753
Aartshertogenlaan 279 De Vliert 84 4 B € 475.000 € 5.655
Lokerenpassage 6 Lokeren 73 3 C € 339.500 € 4.651
Hudsonlaan 134 De Schutskamp 70 3 C € 339.000 € 4.843
Lange Tuinstraat 76 De Muntel 62 3 C € 495.000 € 7.984
Philippus de Montestraat 76 Zuid 85 3 F € 375.000 € 4.412
Esdoornstraat 87 Graafsebuurt zuid 68 3 B € 325.000 € 4.779