house · resale
Kennemerstraatweg 221
1851NA Heiloo · Oud Zuid · wijk Wijk 05 Stationsomgeving · Heiloo
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 126 m² |
| Perceel | 439 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Teer Makelaars Heiloo B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 16 houses in Heiloo met 88–163 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 68e percentiel (+15.2% t.o.v. mediaan van € 5.165/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Kennemerstraatweg
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Kennemerstraatweg 119 | 114 | C | € 475.000 | € 4.167 |
| Kennemerstraatweg 259 | 154 | D | € 535.000 | € 3.474 |
| Kennemerstraatweg 291 | 161 | E | € 815.000 | € 5.062 |
Buurt in cijfers — Heiloo
| Inwoners | 2.150 |
|---|---|
| Dichtheid | 5785 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 493.000 deze listing +52% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 22% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03990502
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | OBS De Springschans — 0.47 km · 12 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Ekoplaza — 0.36 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Heylo — 0.37 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsen Hoog&Laag A.M. Mosch, G.W.Maingay, A.Vrasdonk en F. Verbree — 0.41 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Eerste Hart-long hulp — 4.02 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Heiloo — 0.41 km |
| Restaurant | Il Corso — 0.36 km · 7 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.581 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 156.522 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 126 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.512 per jaar (~€ 126/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.707 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1134 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~252 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1957 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Herenhuis, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (2024, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A2 |
| Inhoud | 489 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Heiloo
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ambachtsweg 16 Oosterzij | 136 | A | € 695.000 |
+€ 24.480
2 stap(pen)
|
€ 719.480 | € -30.520 | |
| Noordergeeststraat 7 Tuindorp | 122 | A | € 795.000 |
+€ 21.960
2 stap(pen)
|
€ 816.960 | +€ 66.960 | |
| Kanaalweg 20 Ter Coulster | 121 | C | € 625.000 |
+€ 45.980
4 stap(pen)
|
€ 670.980 | € -79.020 | |
| Breedelaan 97 Oud Zuid | 101 | F | € 575.000 |
+€ 55.550
7 stap(pen)
|
€ 630.550 | € -119.450 |
Alle vergelijkbare woningen (8)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Kanaalweg 20 Ter Coulster | 121 | 4 | C | € 625.000 | € 5.165 |
| Noordergeeststraat 7 Tuindorp | 122 | 5 | A | € 795.000 | € 6.516 |
| Ambachtsweg 16 Oosterzij | 136 | 5 | A | € 695.000 | € 5.110 |
| Boekenstein 19 Zuid West | 123 | 5 | C | € 475.000 | € 3.862 |
| Boekenstein 80 Zuid West | 114 | 5 | B | € 495.000 | € 4.342 |
| Zeekamplaan 23 Oud Zuid | 111 | 4 | D | € 450.000 | € 4.054 |
| Breedelaan 97 Oud Zuid | 101 | 5 | F | € 575.000 | € 5.693 |
| Hoefcamplaan 11 Oud Zuid | 97 | 5 | D | € 380.000 | € 3.918 |