databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

apartment · resale

Brouwhuisstraat 1

3071JE Rotterdam · Feijenoord · wijk Feijenoord · Rotterdam

€ 375.000
€ 7.075 / m²
53 2kamers A
Foto 1 van Brouwhuisstraat 1 Foto 2 van Brouwhuisstraat 1 Foto 3 van Brouwhuisstraat 1 Foto 4 van Brouwhuisstraat 1 Foto 5 van Brouwhuisstraat 1 Foto 6 van Brouwhuisstraat 1 Foto 7 van Brouwhuisstraat 1 Foto 8 van Brouwhuisstraat 1 Foto 9 van Brouwhuisstraat 1 Foto 10 van Brouwhuisstraat 1 Foto 11 van Brouwhuisstraat 1 Foto 12 van Brouwhuisstraat 1

Kenmerken

Typeapartment (resale)
Woonopp.53 m²
Kamers2 (1 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 70 apartments in Rotterdam met 37–68 m².

Boven de markt. Deze woning zit in het 97e percentiel (+29.9% t.o.v. mediaan van € 5.448/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Rotterdam

Inwoners7.830
Dichtheid12375 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.2
Gemiddelde WOZ (buurt) € 296.000 deze listing +27% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt84%
Afstand basisschool0.5 km
Afstand supermarkt0.9 km
Afstand huisarts0.5 km
Afstand kinderdagverblijf0.4 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU05991087 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school (naamloos) — 0.22 km · 22 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf Het Randstadje — 0.52 km · 5 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Jumbo — 0.43 km · 23 totaal binnen zoekradius
Apotheek Benu — 0.28 km · 3 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk huisartsenpraktijk Wijnhaven — 1.27 km · 3 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis De Gezichtskliniek — 1.33 km · 10 totaal binnen zoekradius
OV-station Rotterdam Zuid — 0.88 km · 21 totaal binnen zoekradius
Restaurant Garnish restaurant — 0.29 km · 18 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 1.790 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 79.348 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 53 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 848 per jaar (~€ 71/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 1.861 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~689 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~212 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar2022
BouwBestaande bouw
Soort objectBenedenwoning (appartement)
DakPlat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
IsolatieDubbel glas, HR-glas en volledig geïsoleerd
VerwarmingStadsverwarming, gehele vloerverwarming en warmte terugwininstallatie
Warm waterStadsverwarming
Energielabel (officieel)A
Inhoud180 m³
TuinAchtertuin
Indeling2 kamers (1 slaapkamer)
Op funda sinds2 weken

Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Lombardkade 82 Stadsdriehoek 60 D € 350.000 +€ 16.200
3 stap(pen)
  • D→C: € 4.200 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 5.400 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 6.600 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 366.200 € -8.800
Burgemeester Meineszplein 31 Nieuwe Westen 64 A € 385.000 +€ 0 € 385.000 +€ 10.000
Pannekoekstraat 50 Stadsdriehoek 62 C € 350.000 +€ 12.400
2 stap(pen)
  • C→B: € 5.580 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 6.820 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 362.400 € -12.600
Pannekoekstraat 62 Stadsdriehoek 60 C € 350.000 +€ 12.000
2 stap(pen)
  • C→B: € 5.400 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 6.600 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 362.000 € -13.000
Noorderhavenkade 161 Blijdorp 54 C € 350.000 +€ 10.800
2 stap(pen)
  • C→B: € 4.860 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 5.940 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 360.800 € -14.200
Groen van Prinstererstraat 99 Bergpolder 50 C € 350.000 +€ 10.000
2 stap(pen)
  • C→B: € 4.500 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 5.500 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 360.000 € -15.000
Mariniersweg 199 Stadsdriehoek 60 C € 350.000 +€ 9.300
2 stap(pen)
  • C→B: € 2.700 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 6.600 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 359.300 € -15.700
Heemraadssingel 184 Middelland 64 A € 359.000 +€ 0 € 359.000 € -16.000
Bergweg 330 Agniesebuurt 61 B € 350.000 +€ 6.710
1 stap(pen)
  • B→A: € 6.710 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 356.710 € -18.290
Noordsingel 274 Agniesebuurt 58 A++ € 395.000 +€ 0 € 395.000 +€ 20.000
Burgemeester Meineszplein 31 Nieuwe Westen 63 A € 395.000 +€ 0 € 395.000 +€ 20.000
Van Vollenhovenstraat 3 Nieuwe Werk 57 A € 350.000 +€ 0 € 350.000 € -25.000

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Groen van Prinstererstraat 99 Bergpolder 50 2 C € 350.000 € 7.000
Van Vollenhovenstraat 3 Nieuwe Werk 57 2 A € 350.000 € 6.140
Noordsingel 274 Agniesebuurt 58 2 A++ € 395.000 € 6.810
Dunantstraat 16 Delfshaven 54 2 A € 299.000 € 5.537
Noorderhavenkade 161 Blijdorp 54 3 C € 350.000 € 6.481
Lisstraat 24 Liskwartier 52 2 A € 285.000 € 5.481
Prins Hendrikkade 83 Noordereiland 54 3 A € 325.000 € 6.019
Bergweg 63 Liskwartier 58 2 A € 315.000 € 5.431
Banierstraat 33 Agniesebuurt 50 3 A € 325.000 € 6.500
Lombardkade 82 Stadsdriehoek 60 2 D € 350.000 € 5.833
Mariniersweg 199 Stadsdriehoek 60 2 C € 350.000 € 5.833
Bernardus Gewinstraat 17 Rubroek 50 3 F € 315.000 € 6.300