databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Koewei 20

6843ZK Arnhem · Elderhof · wijk Elderveld · Arnhem

€ 432.500
€ 3.460 / m²
125 6kamers A
Foto 1 van Koewei 20 Foto 2 van Koewei 20 Foto 3 van Koewei 20 Foto 4 van Koewei 20 Foto 5 van Koewei 20 Foto 6 van Koewei 20 Foto 7 van Koewei 20 Foto 8 van Koewei 20 Foto 9 van Koewei 20 Foto 10 van Koewei 20 Foto 11 van Koewei 20 Foto 12 van Koewei 20

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.125 m²
Perceel160 m²
Kamers6 (5 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 46 houses in Arnhem met 87–162 m².

Onder de markt. Deze woning zit in het 19e percentiel (-12.8% t.o.v. mediaan van € 3.968/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Andere woningen in Koewei

Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.

AdresLabel Vraagprijs€/m²
Koewei 8 109 C € 375.000 € 3.440

Buurt in cijfers — Arnhem

Inwoners2.815
Dichtheid3667 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.3
Gemiddelde WOZ (buurt) € 364.000 deze listing +19% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt11%
Afstand basisschool1.0 km
Afstand supermarkt1.0 km
Afstand huisarts1.1 km
Afstand kinderdagverblijf0.9 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU02022197 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school De Klimboom — 0.53 km · 7 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Lidl — 0.75 km · 2 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek Elderveld — 0.84 km · 2 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Huisartsenpraktijk Hollandweg — 0.81 km · 4 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Pro Persona GGZ — 4.7 km · 3 totaal binnen zoekradius
OV-station Arnhem Zuid — 1.62 km · 2 totaal binnen zoekradius
Restaurant De Steenen Camer — 0.17 km · 3 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.065 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 91.848 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 125 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 2.000 per jaar (~€ 167/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.232 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1625 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~500 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1977
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
DakSamengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
IsolatieDakisolatie en muurisolatie
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelRemeha Tzerra Ace-Matic 35c CW5 (2025, eigendom)
Energielabel (officieel)A
Inhoud423 m³
TuinAchtertuin en voortuin
Indeling6 kamers (5 slaapkamers)
Op funda sinds2 weken

Verbouwings-equivalente woningen in Arnhem

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Darwinstraat 18 Rijkerswoerd-West 100 B € 420.000 +€ 11.000
1 stap(pen)
  • B→A: € 11.000 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 431.000 € -1.500
Stadhoudersstraat 102 Arnhemse Broek 129 A € 425.000 +€ 0 € 425.000 € -7.500
Alkmaarsingel 328 Elderhof 108 C € 400.000 +€ 21.600
2 stap(pen)
  • C→B: € 9.720 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 11.880 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 421.600 € -10.900
Grevelingen 16 Presikhaaf II 115 A € 450.000 +€ 0 € 450.000 +€ 17.500
Oosterhoutstraat 79 De Laar-West 130 A € 415.000 +€ 0 € 415.000 € -17.500
Wildenborglaan 21 Over het Lange Water 115 C € 389.000 +€ 23.000
2 stap(pen)
  • C→B: € 10.350 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 12.650 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 412.000 € -20.500
Oldorphof 9 Vredenburg 129 C € 429.500 +€ 25.800
2 stap(pen)
  • C→B: € 11.610 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 14.190 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 455.300 +€ 22.800
Schijndelstraat 47 De Laar-West 103 C € 435.000 +€ 20.600
2 stap(pen)
  • C→B: € 9.270 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 11.330 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 455.600 +€ 23.100
Brunelsingel 50 Malburgen-West 118 A € 465.000 +€ 0 € 465.000 +€ 32.500
Simon Vestdijksingel 149 Rijkerswoerd-Oost 120 A € 400.000 +€ 0 € 400.000 € -32.500
Multatulihof 12 Rijkerswoerd-Oost 113 A € 399.000 +€ 0 € 399.000 € -33.500
Glenn Millerstraat 68 Rijkerswoerd-West 106 A € 397.500 +€ 0 € 397.500 € -35.000

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Brunelsingel 50 Malburgen-West 118 6 A € 465.000 € 3.941
Grevelingen 16 Presikhaaf II 115 6 A € 450.000 € 3.913
Oldorphof 9 Vredenburg 129 5 C € 429.500 € 3.329
Stadhoudersstraat 102 Arnhemse Broek 129 7 A € 425.000 € 3.295
Oosterhoutstraat 79 De Laar-West 130 5 A € 415.000 € 3.192
Simon Vestdijksingel 149 Rijkerswoerd-Oost 120 5 A € 400.000 € 3.333
Thaliastraat 145 Schuytgraaf-Centrum 126 5 A+ € 495.000 € 3.929
Hofsingel 54 't Duifje 120 5 B € 375.000 € 3.125
Bredasingel 63 De Laar-West 126 5 A € 500.000 € 3.968
Noorderwind 33 Schuytgraaf-Zuid 119 5 A+++ € 495.000 € 4.160
Wildenborglaan 21 Over het Lange Water 115 5 C € 389.000 € 3.383
Hellevoetsluisstraat 36 Elderveld-Zuid 116 5 B € 495.000 € 4.267