house · resale
Ernest Hemingwaypark 34
2553DC Den Haag · Kraayenstein en Vroondaal · wijk Wijk 16 Kraayenstein en Vroondaal · Den Haag
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 164 m² |
| Perceel | 177 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | DOEN NVM Makelaars & Taxateurs (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 56 houses in Den Haag met 114–213 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 62e percentiel (+6.3% t.o.v. mediaan van € 4.963/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 10.485 |
|---|---|
| Dichtheid | 3472 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 594.000 deze listing +46% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 31% |
| Afstand basisschool | 1.7 km |
| Afstand supermarkt | 1.0 km |
| Afstand huisarts | 2.1 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.9 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05181697
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Yuverta vmbo — 0.39 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.47 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Loosduinse apotheek — 1.45 km |
| Ziekenhuis | Parnassia — 1.29 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | (naamloos) — 2.46 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Palermo — 0.81 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 4.130 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 183.696 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 164 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.296 per jaar (~€ 191/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.321 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1804 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~492 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Herenhuis, tussenwoning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gehele vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | HR-107 (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 460 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bekerstraat 12 De Velden | 197 | A | € 850.000 |
+€ 15.760
1 stap(pen)
|
€ 865.760 | +€ 760 | |
| Menno ter Braakstraat 34 Erasmus Veld | 177 | A | € 850.000 |
+€ 14.160
1 stap(pen)
|
€ 864.160 | € -840 | |
| Heliotrooplaan 77 Bohemen en Meer en Bos | 172 | A | € 875.000 |
+€ 13.760
1 stap(pen)
|
€ 888.760 | +€ 23.760 | |
| Marconistraat 26 Valkenboskwartier | 149 | C | € 777.000 |
+€ 41.720
3 stap(pen)
|
€ 818.720 | € -46.280 | |
| J.J. Slauerhoffplantsoen 9 Erasmus Veld | 204 | A | € 895.000 |
+€ 16.320
1 stap(pen)
|
€ 911.320 | +€ 46.320 | |
| Sportlaan 53 Vogelwijk | 155 | B | € 885.000 |
+€ 29.450
2 stap(pen)
|
€ 914.450 | +€ 49.450 | |
| Oostergosingel 17 Hoge Veld | 194 | A | € 900.000 |
+€ 15.520
1 stap(pen)
|
€ 915.520 | +€ 50.520 | |
| Waterbiesweg 34 Zonne Veld | 156 | A+ | € 800.000 | +€ 0 | € 800.000 | € -65.000 | |
| Jurriaan Kokstraat 81 Scheveningen Badplaats | 140 | D | € 750.000 |
+€ 49.000
4 stap(pen)
|
€ 799.000 | € -66.000 | |
| Wassenaarseweg 179 Uilennest | 194 | D | € 895.000 |
+€ 67.900
4 stap(pen)
|
€ 962.900 | +€ 97.900 | |
| Stavangerstraat 92 Hoge Veld | 147 | A | € 750.000 |
+€ 11.760
1 stap(pen)
|
€ 761.760 | € -103.240 | |
| Parsifalstraat 11 Componistenbuurt | 142 | D | € 700.000 |
+€ 49.700
4 stap(pen)
|
€ 749.700 | € -115.300 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Sportlaan 53 Vogelwijk | 155 | 6 | B | € 885.000 | € 5.710 |
| Marconistraat 26 Valkenboskwartier | 149 | 6 | C | € 777.000 | € 5.215 |
| Heliotrooplaan 77 Bohemen en Meer en Bos | 172 | 5 | A | € 875.000 | € 5.087 |
| Waterbiesweg 34 Zonne Veld | 156 | 5 | A+ | € 800.000 | € 5.128 |
| Menno ter Braakstraat 34 Erasmus Veld | 177 | 5 | A | € 850.000 | € 4.802 |
| Wingerd 115 Bosweide | 173 | 7 | A | € 979.000 | € 5.659 |
| Thomas Mannsingel 57 Kraayenstein en Vroondaal | 181 | 6 | A+++ | € 1.065.000 | € 5.884 |
| Singravenstraat 39 Parkbuurt oosteinde | 152 | 6 | A | € 625.000 | € 4.112 |
| Stavangerstraat 92 Hoge Veld | 147 | 5 | A | € 750.000 | € 5.102 |
| Simon Vestdijkstraat 29 Erasmus Veld | 187 | 6 | A | € 695.000 | € 3.717 |
| Welgelegenstraat 17 Parkbuurt oosteinde | 150 | 6 | A | € 600.000 | € 4.000 |
| Bilderdijkstraat 62 Zeeheldenkwartier | 187 | 6 | C | € 1.055.000 | € 5.642 |