Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 123 m² |
| Perceel | 147 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | 050Wonen (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 22 houses in Westerkwartier met 86–159 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 31e percentiel (-11.7% t.o.v. mediaan van € 3.399/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Westerkwartier
| Inwoners | 5.500 |
|---|---|
| Dichtheid | 1207 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 339.000 deze listing +9% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 31% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19691100
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | OBS De Springplank — 0.67 km · 3 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Het Zonnetje — 0.91 km |
| Supermarkt | Lidl — 0.08 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Boetje — 0.39 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Cafetaria 't Centrum — 0.19 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.762 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 78.043 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 123 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.968 per jaar (~€ 164/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.926 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1599 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~492 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2015 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas HRe Kompakt (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 441 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Westerkwartier
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lindensteinlaan 103 Rodenburg en omgeving | 132 | D | € 325.000 |
+€ 35.640
3 stap(pen)
|
€ 360.640 | € -8.360 | |
| Provincialeweg 73 Doezum | 92 | F | € 349.000 |
+€ 34.040
5 stap(pen)
|
€ 383.040 | +€ 14.040 | |
| M H Trompstraat 3 Zuidhorn | 101 | C | € 375.000 |
+€ 20.200
2 stap(pen)
|
€ 395.200 | +€ 26.200 | |
| Trambaan 3 Bebouwde kom Tolbert | 116 | A+++ | € 397.000 | +€ 0 | € 397.000 | +€ 28.000 | |
| Kemphaan 1 Grootegast | 102 | C | € 319.500 |
+€ 20.400
2 stap(pen)
|
€ 339.900 | € -29.100 | |
| Pastorije 80 Bebouwde kom Tolbert | 123 | A | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | +€ 31.000 | |
| Brugstraat 28 Pieterzijl | 129 | F | € 269.000 |
+€ 47.730
5 stap(pen)
|
€ 316.730 | € -52.270 | |
| Troelstraweg 71 Zuidhorn | 133 | C | € 395.000 |
+€ 26.600
2 stap(pen)
|
€ 421.600 | +€ 52.600 | |
| Lijsterbesstraat 57 Grootegast | 117 | B | € 299.000 |
+€ 12.870
1 stap(pen)
|
€ 311.870 | € -57.130 | |
| Grote Veenbrandstraat 14 Bebouwde kom Zevenhuizen | 88 | A | € 300.000 | +€ 0 | € 300.000 | € -69.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Trambaan 3 Bebouwde kom Tolbert | 116 | 4 | A+++ | € 397.000 | € 3.422 |
| Troelstraweg 71 Zuidhorn | 133 | 4 | C | € 395.000 | € 2.970 |
| Lindensteinlaan 103 Rodenburg en omgeving | 132 | 4 | D | € 325.000 | € 2.462 |
| Pastorije 80 Bebouwde kom Tolbert | 123 | 5 | A | € 400.000 | € 3.252 |
| Appelboom 32 Buitengebied ten zuiden van Leek | 123 | 4 | A | € 475.000 | € 3.862 |
| Lijsterbesstraat 57 Grootegast | 117 | 5 | B | € 299.000 | € 2.556 |
| Hoofdstraat 57 Niezijl | 128 | 4 | C | € 265.000 | € 2.070 |
| Plantsoen 18 De Wilp (gedeeltelijk) | 121 | 5 | C | € 450.000 | € 3.719 |
| Brugstraat 28 Pieterzijl | 129 | 5 | F | € 269.000 | € 2.085 |
| Kemphaan 1 Grootegast | 102 | 4 | C | € 319.500 | € 3.132 |
| Smidshornerweg 3 Niekerk | 134 | 5 | C | € 465.000 | € 3.470 |
| M H Trompstraat 3 Zuidhorn | 101 | 5 | C | € 375.000 | € 3.713 |