apartment · resale
Aelbrechtskade 183
3023JM Rotterdam · Nieuwe Westen · wijk Delfshaven · Rotterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 112 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Herk Makelaars Rotterdam (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 140 apartments in Rotterdam met 78–145 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 30e percentiel (-9.9% t.o.v. mediaan van € 4.707/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Aelbrechtskade
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Aelbrechtskade 135 | 50 | A | € 250.000 | € 5.000 |
| Aelbrechtskade 135 | 118 | A | € 395.000 | € 3.347 |
| Aelbrechtskade 135 | 50 | A | € 250.000 | € 5.000 |
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 19.385 |
|---|---|
| Dichtheid | 15656 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 378.000 deze listing +26% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 73% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05990324
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | CBS De Ark — 0.33 km · 41 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Peutermontessori — 0.7 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.35 km · 21 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Hoogeterp — 0.07 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Medisch Centrum Spangen — 0.8 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Erasmus Medisch Centrum — 1.42 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Delfshaven — 0.65 km · 18 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Meram — 0.27 km · 34 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.268 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 101.087 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 112 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.792 per jaar (~€ 149/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.417 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1456 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~448 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2007 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Galerijflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas, HR-glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 356 m³ |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Voorburgstraat 274 Liskwartier | 99 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € 0 | |
| Kastanjesingel 69 Schiebroek | 104 | B | € 465.000 |
+€ 11.440
1 stap(pen)
|
€ 476.440 | +€ 1.440 | |
| Schieweg 184 Bergpolder | 101 | D | € 450.000 |
+€ 27.270
3 stap(pen)
|
€ 477.270 | +€ 2.270 | |
| Kapelstraat 109 Delfshaven | 98 | C | € 449.000 |
+€ 15.190
2 stap(pen)
|
€ 464.190 | € -10.810 | |
| Bentinckplein 77 Blijdorp | 113 | E | € 425.000 |
+€ 37.290
4 stap(pen)
|
€ 462.290 | € -12.710 | |
| Gordelweg 124 Bergpolder | 97 | B | € 450.000 |
+€ 10.670
1 stap(pen)
|
€ 460.670 | € -14.330 | |
| Gordelweg 192 Bergpolder | 102 | C | € 469.000 |
+€ 20.400
2 stap(pen)
|
€ 489.400 | +€ 14.400 | |
| Brielselaan 20 Tarwewijk | 108 | A+ | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 20.000 | |
| Laan op Zuid 184 Kop van Zuid | 102 | A+ | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 20.000 | |
| Zwederstraat 16 Bloemhof | 101 | A++ | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 20.000 | |
| Jacob van Akenstraat 132 Het Lage Land | 100 | E | € 419.000 |
+€ 33.000
4 stap(pen)
|
€ 452.000 | € -23.000 | |
| Vierambachtsstraat 181 Nieuwe Westen | 115 | A | € 498.500 | +€ 0 | € 498.500 | +€ 23.500 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| De Savornin Lohmanlaan 99 Bergpolder | 113 | 4 | C | € 500.000 | € 4.425 |
| Brielselaan 20 Tarwewijk | 108 | 4 | A+ | € 495.000 | € 4.583 |
| Bentinckplein 77 Blijdorp | 113 | 4 | E | € 425.000 | € 3.761 |
| Kastanjesingel 69 Schiebroek | 104 | 4 | B | € 465.000 | € 4.471 |
| Cannemanstraat 117 Kleinpolder | 108 | 4 | A | € 414.500 | € 3.838 |
| Huniadijk 23 Groot IJsselmonde | 111 | 4 | A | € 400.000 | € 3.604 |
| Gordelweg 192 Bergpolder | 102 | 4 | C | € 469.000 | € 4.598 |
| Duizendschoonstraat 22 Hillegersberg Zuid | 102 | 4 | D | € 500.000 | € 4.902 |
| Riebeekstraat 12 Afrikaanderwijk | 118 | 4 | A | € 400.000 | € 3.390 |
| Nobelstraat 93 Blijdorp | 101 | 4 | C | € 479.000 | € 4.743 |
| Samuel Mullerstraat 29 Nieuwe Westen | 114 | 5 | C | € 500.000 | € 4.386 |
| Vierambachtsstraat 181 Nieuwe Westen | 115 | 3 | A | € 498.500 | € 4.335 |