Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 123 m² |
| Perceel | 294 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Eric Oostelbos Makelaardij, beoordeeld met een 9.7 (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 71 houses in Tilburg met 86–159 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 90e percentiel (+16.7% t.o.v. mediaan van € 3.935/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Tilburg
| Inwoners | 905 |
|---|---|
| Dichtheid | 6522 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 393.000 deze listing +44% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 54% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 1.1 km |
| Afstand huisarts | 1.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU08555501
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.3 km · 5 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.91 km |
| Apotheek | Apotheek Dalem — 0.92 km |
| OV-station | Tilburg Reeshof — 2.07 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.697 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 118.478 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 123 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.722 per jaar (~€ 144/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.841 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1353 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~369 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1999 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Stadsverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 508 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Tilburg
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Regge 59 De Blaak Noord-Oost | 111 | C | € 525.000 |
+€ 31.080
3 stap(pen)
|
€ 556.080 | € -8.920 | |
| Weteringlaan 176 De Blaak Zuid-West | 112 | C | € 519.000 |
+€ 31.360
3 stap(pen)
|
€ 550.360 | € -14.640 | |
| Dr. Ariënsstraat 10 Rauwbraken | 134 | A | € 575.000 |
+€ 10.720
1 stap(pen)
|
€ 585.720 | +€ 20.720 | |
| Koningsoordlaan 222 Koningsoord | 132 | A+++ | € 589.000 | +€ 0 | € 589.000 | +€ 24.000 | |
| Bernard Leenestraat 7 Stappegoor Zuid | 130 | A | € 585.000 |
+€ 10.400
1 stap(pen)
|
€ 595.400 | +€ 30.400 | |
| Zoom 11 De Blaak Zuid-West | 126 | C | € 574.500 |
+€ 29.610
3 stap(pen)
|
€ 604.110 | +€ 39.110 | |
| Lobithstraat 25 Leeuwerik Oost | 124 | A | € 595.000 |
+€ 9.920
1 stap(pen)
|
€ 604.920 | +€ 39.920 | |
| Sint Pieterspark 13 Sint Pieterspark | 120 | A | € 500.000 |
+€ 9.600
1 stap(pen)
|
€ 509.600 | € -55.400 | |
| Zelhemstraat 13 Koolhoven Buiten | 103 | A | € 499.000 |
+€ 8.240
1 stap(pen)
|
€ 507.240 | € -57.760 | |
| Scharwoudestraat 92 Dalem Zuid II | 153 | A+ | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | +€ 60.000 | |
| Albionstraat 125 Bedrijventerrein Albion | 138 | C | € 595.000 |
+€ 38.640
3 stap(pen)
|
€ 633.640 | +€ 68.640 | |
| Monseigneur Bekkersstraat 13 Rauwbraken | 139 | C | € 595.000 |
+€ 38.920
3 stap(pen)
|
€ 633.920 | +€ 68.920 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Doesburgstraat 47 Huibeven Midden | 120 | 4 | A | € 485.000 | € 4.042 |
| Koningsoordlaan 222 Koningsoord | 132 | 4 | A+++ | € 589.000 | € 4.462 |
| Weteringlaan 176 De Blaak Zuid-West | 112 | 4 | C | € 519.000 | € 4.634 |
| Veestraat 139 Trouwlaan | 115 | 4 | A | € 475.000 | € 4.130 |
| Zoom 11 De Blaak Zuid-West | 126 | 5 | C | € 574.500 | € 4.560 |
| Lobithstraat 25 Leeuwerik Oost | 124 | 5 | A | € 595.000 | € 4.798 |
| Bernard Leenestraat 7 Stappegoor Zuid | 130 | 5 | A | € 585.000 | € 4.500 |
| Sint Pieterspark 13 Sint Pieterspark | 120 | 5 | A | € 500.000 | € 4.167 |
| Korte Nieuwstraat 3 Besterd | 118 | 5 | A | € 475.000 | € 4.025 |
| Dr. Ariënsstraat 10 Rauwbraken | 134 | 5 | A | € 575.000 | € 4.291 |
| Regge 59 De Blaak Noord-Oost | 111 | 5 | C | € 525.000 | € 4.730 |
| Prins Bernhardstraat 19 Eikenbosch | 119 | 5 | C | € 447.000 | € 3.756 |