house · resale
Wethouder Van den Bergplein 14
2861EN Bergambacht · Bergstoep · wijk Wijk 05 Bergstoep · Krimpenerwaard
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 109 m² |
| Perceel | 181 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Egmond Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 21 houses in Krimpenerwaard met 76–141 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 52e percentiel (+0.4% t.o.v. mediaan van € 4.552/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Krimpenerwaard
| Inwoners | 1.310 |
|---|---|
| Dichtheid | 1044 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 468.000 deze listing +6% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 20% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 1.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19310500
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Kiezel en Kei — 0.51 km · 2 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinderdagverblijf Kiezel en Kei — 0.45 km |
| Supermarkt | Lidl — 0.92 km |
| Apotheek | Rodenburg — 1.26 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Bax — 1.4 km |
| Restaurant | Aan de Dijck — 0.23 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.378 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 106.087 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 109 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.744 per jaar (~€ 145/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.523 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1417 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~436 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1963 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | HR (gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 362 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Krimpenerwaard
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Schuwacht 12 Voorstraat en Centrum | 98 | B | € 495.000 |
+€ 10.780
1 stap(pen)
|
€ 505.780 | +€ 7.780 | |
| Leeghwaterstraat 181 Schoonhoven-West | 109 | C | € 439.000 |
+€ 21.800
2 stap(pen)
|
€ 460.800 | € -37.200 | |
| Gruttostraat 29 Willige-Langerak | 123 | A | € 545.000 | +€ 0 | € 545.000 | +€ 47.000 | |
| Boezemsingel 34 Gouderak | 112 | B | € 425.000 |
+€ 12.320
1 stap(pen)
|
€ 437.320 | € -60.680 | |
| IJsseldijk-Noord 321 Verspr. huizen Ouderkerk Noord | 96 | D | € 398.000 |
+€ 25.920
3 stap(pen)
|
€ 423.920 | € -74.080 | |
| Tapuitstraat 49 Willige-Langerak | 123 | A+ | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | +€ 77.000 | |
| Irenestraat 9 Prinsessenbuurt | 84 | B | € 410.000 |
+€ 9.240
1 stap(pen)
|
€ 419.240 | € -78.760 | |
| Nes 4 Schoonhoven-Oude Stad | 107 | F | € 375.000 |
+€ 39.590
5 stap(pen)
|
€ 414.590 | € -83.410 | |
| Bilwijkerweg 45 Stolwijk | 78 | D | € 389.000 |
+€ 21.060
3 stap(pen)
|
€ 410.060 | € -87.940 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Boezemsingel 34 Gouderak | 112 | 4 | B | € 425.000 | € 3.795 |
| Schuwacht 12 Voorstraat en Centrum | 98 | 4 | B | € 495.000 | € 5.051 |
| Leeghwaterstraat 181 Schoonhoven-West | 109 | 5 | C | € 439.000 | € 4.028 |
| Nes 4 Schoonhoven-Oude Stad | 107 | 3 | F | € 375.000 | € 3.505 |
| Aan de Dwarssloot 15 Ammerstol | 98 | 4 | A | € 369.000 | € 3.765 |
| Gruttostraat 29 Willige-Langerak | 123 | 5 | A | € 545.000 | € 4.431 |
| Tapuitstraat 49 Willige-Langerak | 123 | 5 | A+ | € 575.000 | € 4.675 |
| IJsseldijk-Noord 321 Verspr. huizen Ouderkerk Noord | 96 | 3 | D | € 398.000 | € 4.146 |
| Havenstraatse Wal 15 Schoonhoven-Oude Stad | 111 | 5 | D | € 665.000 | € 5.991 |
| Goudseweg 52 Stolwijk | 123 | 5 | A | € 670.000 | € 5.447 |
| Irenestraat 9 Prinsessenbuurt | 84 | 4 | B | € 410.000 | € 4.881 |
| Burgemeester van der Willigenstraat 22 Koninginnenbuurt | 110 | 4 | D | € 749.000 | € 6.809 |