apartment · resale
Lijsterbesplein 16
2563KZ Den Haag · Heesterbuurt · wijk Wijk 20 Valkenboskwartier · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 110 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Joost van Vliet Makelaars o.g. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 125 apartments in Den Haag met 77–143 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 16e percentiel (-16.1% t.o.v. mediaan van € 4.759/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 6.795 |
|---|---|
| Dichtheid | 16556 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 304.000 deze listing +44% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 50% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05182054
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | R.K. Basisschool De Drie Linden — 0.25 km · 40 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Twinkle Star — 0.43 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.43 km · 29 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Segbroek — 0.51 km · 15 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Von Asmuth Huisartsen — 0.2 km · 30 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Parnassia psycho-medisch centrum — 1.7 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | OV-knooppunt Leyenburg — 1.53 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Tiflis — 0.29 km · 36 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.096 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 94.348 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 110 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.200 per jaar (~€ 183/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.279 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1870 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~660 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 440 per jaar en 440 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1927 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | AWB (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 400 m³ |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goudreinetstraat 414 Eykenduinen | 93 | D | € 425.000 |
+€ 14.880
2 stap(pen)
|
€ 439.880 | +€ 880 | |
| Populierstraat 112 Bomenbuurt | 102 | D | € 425.000 |
+€ 16.320
2 stap(pen)
|
€ 441.320 | +€ 2.320 | |
| Lupineweg 39 Bohemen en Meer en Bos | 112 | D | € 425.000 |
+€ 17.920
2 stap(pen)
|
€ 442.920 | +€ 3.920 | |
| Stalpertstraat 125 Duinzigt | 96 | A | € 445.000 | +€ 0 | € 445.000 | +€ 6.000 | |
| Amandelstraat 82 Vruchtenbuurt | 101 | E | € 425.000 |
+€ 22.220
3 stap(pen)
|
€ 447.220 | +€ 8.220 | |
| Gedempte Sloot 120 Kortenbos | 103 | E | € 425.000 |
+€ 22.660
3 stap(pen)
|
€ 447.660 | +€ 8.660 | |
| Tripstraat 119 Rond de Energiecentrale | 126 | A+ | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 11.000 | |
| Dedemsvaartweg 1051 Dreven en Gaarden | 99 | B | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -14.000 | |
| Aronskelkweg 18 Bohemen en Meer en Bos | 109 | C | € 445.000 |
+€ 9.810
1 stap(pen)
|
€ 454.810 | +€ 15.810 | |
| Laan van Meerdervoort 1482 Componistenbuurt | 115 | C | € 450.000 |
+€ 10.350
1 stap(pen)
|
€ 460.350 | +€ 21.350 | |
| Simon Carmiggelthof 72 De Velden | 102 | A+ | € 469.000 | +€ 0 | € 469.000 | +€ 30.000 | |
| Melis Stokezijde 94 Zijden, Steden en Zichten | 120 | F | € 375.000 |
+€ 31.200
4 stap(pen)
|
€ 406.200 | € -32.800 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Aronskelkweg 18 Bohemen en Meer en Bos | 109 | 4 | C | € 445.000 | € 4.083 |
| Gedempte Sloot 120 Kortenbos | 103 | 4 | E | € 425.000 | € 4.126 |
| Rijswijkse Landingslaan 444 Waterbuurt | 113 | 4 | A | € 499.500 | € 4.420 |
| Populierstraat 112 Bomenbuurt | 102 | 4 | D | € 425.000 | € 4.167 |
| Hendrik van Noortstraat 29 Houtwijk | 113 | 4 | A | € 500.000 | € 4.425 |
| Aronskelkweg 52 Bohemen en Meer en Bos | 114 | 4 | B | € 498.000 | € 4.368 |
| Loosduinseweg 669 Valkenboskwartier | 112 | 4 | A | € 525.000 | € 4.688 |
| Dedemsvaartweg 1051 Dreven en Gaarden | 99 | 4 | B | € 425.000 | € 4.293 |
| Lupineweg 39 Bohemen en Meer en Bos | 112 | 5 | D | € 425.000 | € 3.795 |
| De Brink 1110 Kraayenstein en Vroondaal | 112 | 4 | E | € 345.000 | € 3.080 |
| Laan van Meerdervoort 1482 Componistenbuurt | 115 | 3 | C | € 450.000 | € 3.913 |
| Simon Carmiggelthof 72 De Velden | 102 | 3 | A+ | € 469.000 | € 4.598 |