Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 212 m² |
| Perceel | 579 m² |
| Kamers | 7 (5 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Domicilie Makelaars Ede (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 19 houses in Ede met 148–275 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 0e percentiel (-18.7% t.o.v. mediaan van € 4.557/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Binnenhof
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Binnenhof 32 | 127 | A | € 475.000 | € 3.740 |
Buurt in cijfers — Ede
| Inwoners | 2.385 |
|---|---|
| Dichtheid | 5946 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 357.000 deze listing +120% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 25% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 1.3 km |
| Afstand huisarts | 1.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02280307
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Caleidoscoop — 0.51 km · 20 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | ALDI — 0.69 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Veldhuizen — 0.68 km |
| Ziekenhuis | Ziekenhuis Gelderse Vallei — 2.84 km |
| OV-station | Ede Centrum — 2.28 km |
| Restaurant | Mr. Sushi — 0.7 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.748 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 168.478 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 212 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 3.392 per jaar (~€ 283/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.031 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2756 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~848 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1977 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, vrijstaande woning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en houtkachel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 736 m³ |
| Tuin | Tuin rondom |
| Indeling | 7 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Ede
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Klaphekweg 53 Bloemenbuurt | 170 | C | € 749.500 |
+€ 34.000
2 stap(pen)
|
€ 783.500 | € -1.500 | |
| Swammerdamlaan 18 De Laar | 190 | D | € 775.000 |
+€ 51.300
3 stap(pen)
|
€ 826.300 | +€ 41.300 | |
| Mollenbos 26 De Bossen | 167 | A | € 730.000 | +€ 0 | € 730.000 | € -55.000 | |
| Van Rouwenoortstraat 10 Boekelo | 196 | D | € 795.000 |
+€ 52.920
3 stap(pen)
|
€ 847.920 | +€ 62.920 | |
| Wilhelminalaan 17 Bennekom-Zuidoost | 178 | D | € 665.000 |
+€ 48.060
3 stap(pen)
|
€ 713.060 | € -71.940 | |
| Margrietlaan 32 Beatrixpark | 166 | B | € 839.500 |
+€ 18.260
1 stap(pen)
|
€ 857.760 | +€ 72.760 | |
| Otterloseweg 18 Bosrand | 169 | B | € 899.000 |
+€ 18.590
1 stap(pen)
|
€ 917.590 | +€ 132.590 | |
| Hindelaan 23 Centrum Lunteren | 162 | B | € 624.500 |
+€ 17.820
1 stap(pen)
|
€ 642.320 | € -142.680 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Swammerdamlaan 18 De Laar | 190 | 7 | D | € 775.000 | € 4.079 |
| Van Rouwenoortstraat 10 Boekelo | 196 | 6 | D | € 795.000 | € 4.056 |
| Stationsweg 107 Stationsbuurt | 194 | 7 | F | € 985.000 | € 5.077 |
| Klaphekweg 53 Bloemenbuurt | 170 | 7 | C | € 749.500 | € 4.409 |
| Wilhelminalaan 17 Bennekom-Zuidoost | 178 | 6 | D | € 665.000 | € 3.736 |
| Mollenbos 26 De Bossen | 167 | 7 | A | € 730.000 | € 4.371 |
| Burgemeester Prinslaan 15 Burgemeestersbuurt | 181 | 6 | C | € 995.000 | € 5.497 |
| Otterloseweg 18 Bosrand | 169 | 6 | B | € 899.000 | € 5.320 |
| Margrietlaan 32 Beatrixpark | 166 | 6 | B | € 839.500 | € 5.057 |
| Diepenbrocklaan 22 Komponistenbuurt | 212 | 8 | D | € 1.150.000 | € 5.425 |
| Hindelaan 23 Centrum Lunteren | 162 | 8 | B | € 624.500 | € 3.855 |
| Langhoven 8 Boekelo | 155 | 6 | C | € 585.000 | € 3.774 |