databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Bodegraafsestraatweg 32

2805GR Gouda · Ouwe Gouwe · wijk Noord · Gouda

€ 825.000
€ 8.010 / m²
103 3kamers F
Foto 1 van Bodegraafsestraatweg 32 Foto 2 van Bodegraafsestraatweg 32 Foto 3 van Bodegraafsestraatweg 32 Foto 4 van Bodegraafsestraatweg 32 Foto 5 van Bodegraafsestraatweg 32 Foto 6 van Bodegraafsestraatweg 32 Foto 7 van Bodegraafsestraatweg 32 Foto 8 van Bodegraafsestraatweg 32 Foto 9 van Bodegraafsestraatweg 32 Foto 10 van Bodegraafsestraatweg 32 Foto 11 van Bodegraafsestraatweg 32 Foto 12 van Bodegraafsestraatweg 32

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.103 m²
Perceel411 m²
Kamers3 (2 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 35 houses in Gouda met 72–133 m².

Boven de markt. Deze woning zit in het 97e percentiel (+84.7% t.o.v. mediaan van € 4.337/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Gouda

Inwoners5.365
Dichtheid7266 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.0
Gemiddelde WOZ (buurt) € 327.000 deze listing +152% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt44%
Afstand basisschool0.6 km
Afstand supermarkt0.7 km
Afstand huisarts0.4 km
Afstand kinderdagverblijf0.5 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU05130500 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Wilhelminaschool — 0.12 km · 40 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf Quadrant — 0.26 km · 2 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Sahan — 0.46 km · 9 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek Gouda Noord — 0.12 km · 5 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Huisartsenpraktijk Gouda Noord locatie Stadhouderslaan — 0.06 km · 8 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Groene Hart Ziekenhuis — 0.81 km
OV-station Gouda — 0.82 km · 2 totaal binnen zoekradius
Restaurant Hao Hao — 0.11 km · 23 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 3.939 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 179.348 per jaar
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel F en 103 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 4.635 per jaar (~€ 386/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 4.325 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~4120 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~1854 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 2.987 per jaar en 2781 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1949
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, vrijstaande woning
DakZadeldak bedekt met pannen
IsolatieDubbel glas
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelRemeha Avanta CW (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom)
Energielabel (officieel)F
Inhoud500 m³
TuinAchtertuin, voortuin en zijtuin
Indeling3 kamers (2 slaapkamers)
Op funda sinds2 weken

Verbouwings-equivalente woningen in Gouda

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label F te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Provincialeweg 32 Westergouwe 104 A+++ € 775.000 +€ 0 € 775.000 € -50.000

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.