Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 98 m² |
| Perceel | 125 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Cirkel Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 47 houses in Haarlem met 68–127 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 23e percentiel (-11.4% t.o.v. mediaan van € 6.048/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Haarlem
| Inwoners | 2.730 |
|---|---|
| Dichtheid | 11232 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 391.000 deze listing +34% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 72% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 1.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03921903
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Globe — 0.25 km · 24 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Partou — 0.41 km |
| Supermarkt | Lidl — 0.28 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Boerhaavewijk Apotheek — 0.23 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpratijk De ZOED — 0.24 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Spaarne Gasthuis Zuid — 0.56 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Haarlem Spaarnwoude — 2.0 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Smaakvol — 0.23 km · 8 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.506 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 111.957 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 98 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.568 per jaar (~€ 131/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.637 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1274 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~392 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1993 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Lessenaardak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie en dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 357 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Haarlem
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scharreveld 44 Ellertsveld | 113 | C | € 500.000 |
+€ 22.600
2 stap(pen)
|
€ 522.600 | € -2.400 | |
| Duitslandlaan 72 Landenbuurt | 110 | C | € 500.000 |
+€ 22.000
2 stap(pen)
|
€ 522.000 | € -3.000 | |
| Bernadottelaan 168 Erasmusbuurt | 119 | C | € 495.000 |
+€ 23.800
2 stap(pen)
|
€ 518.800 | € -6.200 | |
| Duitslandlaan 16 Landenbuurt | 105 | E | € 500.000 |
+€ 34.650
4 stap(pen)
|
€ 534.650 | +€ 9.650 | |
| Generaal De Wetstraat 19 Nelson Mandelabuurt | 78 | C | € 499.000 |
+€ 15.600
2 stap(pen)
|
€ 514.600 | € -10.400 | |
| Kritzingerstraat 2 De Goede Hoop | 87 | C | € 520.000 |
+€ 17.400
2 stap(pen)
|
€ 537.400 | +€ 12.400 | |
| Alphons Ariënsstraat 4 Archimedesbuurt | 110 | C | € 490.000 |
+€ 22.000
2 stap(pen)
|
€ 512.000 | € -13.000 | |
| Bidloostraat 1 Geleerdenbuurt | 89 | B | € 500.000 |
+€ 9.790
1 stap(pen)
|
€ 509.790 | € -15.210 | |
| Billitonstraat 11 Soendabuurt | 78 | C | € 525.000 |
+€ 15.600
2 stap(pen)
|
€ 540.600 | +€ 15.600 | |
| Van Deventerstraat 6 Professorenbuurt | 88 | D | € 475.000 |
+€ 23.760
3 stap(pen)
|
€ 498.760 | € -26.240 | |
| Maraisstraat 7 De Goede Hoop | 72 | C | € 475.000 |
+€ 14.400
2 stap(pen)
|
€ 489.400 | € -35.600 | |
| Elsa Brändströmstraat 190 Erasmusbuurt | 126 | A | € 565.000 | +€ 0 | € 565.000 | +€ 40.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Oranjeboomstraat 73 Leidsebuurt-oost | 89 | 4 | C | € 575.000 | € 6.461 |
| Kritzingerstraat 2 De Goede Hoop | 87 | 4 | C | € 520.000 | € 5.977 |
| Duitslandlaan 16 Landenbuurt | 105 | 5 | E | € 500.000 | € 4.762 |
| Bidloostraat 1 Geleerdenbuurt | 89 | 5 | B | € 500.000 | € 5.618 |
| Wouwermanstraat 30 Kleverpark-zuid | 107 | 5 | E | € 575.000 | € 5.374 |
| Van Deventerstraat 6 Professorenbuurt | 88 | 5 | D | € 475.000 | € 5.398 |
| Scharreveld 44 Ellertsveld | 113 | 4 | C | € 500.000 | € 4.425 |
| Louis Pasteurstraat 231 Geleerdenbuurt | 88 | 5 | C | € 450.000 | € 5.114 |
| Duitslandlaan 72 Landenbuurt | 110 | 5 | C | € 500.000 | € 4.545 |
| Doelstraat 5 Vijfhoek | 89 | 3 | D | € 615.000 | € 6.910 |
| Alphons Ariënsstraat 4 Archimedesbuurt | 110 | 5 | C | € 490.000 | € 4.455 |
| Spaarnhovenstraat 4 Weltevredenbuurt | 111 | 4 | C | € 625.000 | € 5.631 |