Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 85 m² |
| Perceel | 117 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | VLIEG Makelaars Heerhugowaard OG (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 24 houses in Dijk en Waard met 59–110 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 75e percentiel (+5.9% t.o.v. mediaan van € 4.167/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Zuidwijkring
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Zuidwijkring 194 | 134 | A | € 499.000 | € 3.724 |
Buurt in cijfers — Dijk en Waard
| Inwoners | 3.850 |
|---|---|
| Dichtheid | 7731 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 405.000 deze listing -7% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 26% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19802301
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | OBS De Hasselbraam (dependance) — 0.28 km · 15 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinddomein De Zeppelin — 0.8 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.44 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Stad van de Zon — 0.49 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Butterhuizen — 0.61 km |
| Ziekenhuis | Noordwest Ziekenhuisgroep — 2.04 km |
| OV-station | Heerhugowaard — 2.17 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.790 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 79.348 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 85 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.360 per jaar (~€ 113/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.903 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1105 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~340 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2000 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 302 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Dijk en Waard
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Huygenhoekring 93 Huygenhoek Noord | 94 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € 0 | |
| Groenlingstraat 51 De Draai Zuid | 75 | A+++ | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € 0 | |
| Drecht 27 Rivierenwijk | 97 | D | € 350.000 |
+€ 26.190
3 stap(pen)
|
€ 376.190 | +€ 1.190 | |
| Tijm 24 Huygenhoek Zuid | 83 | A+ | € 379.000 | +€ 0 | € 379.000 | +€ 4.000 | |
| Frans Halsstraat 4 Schildersbuurt Zuid | 92 | C | € 350.000 |
+€ 18.400
2 stap(pen)
|
€ 368.400 | € -6.600 | |
| Staringlaan 8 Schrijverswijk | 81 | C | € 350.000 |
+€ 16.200
2 stap(pen)
|
€ 366.200 | € -8.800 | |
| Caro van Eycktuin 14 Zuidwijk | 102 | A+ | € 385.000 | +€ 0 | € 385.000 | +€ 10.000 | |
| Bilderdijkstraat 75 Schrijverswijk | 105 | B | € 375.000 |
+€ 11.550
1 stap(pen)
|
€ 386.550 | +€ 11.550 | |
| Kastanjelaan 13 Recreatiebuurt | 105 | B | € 375.000 |
+€ 11.550
1 stap(pen)
|
€ 386.550 | +€ 11.550 | |
| Gouwe 13 Rivierenwijk | 96 | B | € 335.000 |
+€ 10.560
1 stap(pen)
|
€ 345.560 | € -29.440 | |
| Korund 17 Edelstenenwijk | 102 | B | € 395.000 |
+€ 11.220
1 stap(pen)
|
€ 406.220 | +€ 31.220 | |
| Esdoornlaan 128 Bomenbuurt | 110 | C | € 385.000 |
+€ 22.000
2 stap(pen)
|
€ 407.000 | +€ 32.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Staringlaan 8 Schrijverswijk | 81 | 4 | C | € 350.000 | € 4.321 |
| Tijm 24 Huygenhoek Zuid | 83 | 3 | A+ | € 379.000 | € 4.566 |
| Frans Halsstraat 4 Schildersbuurt Zuid | 92 | 5 | C | € 350.000 | € 3.804 |
| Drecht 27 Rivierenwijk | 97 | 4 | D | € 350.000 | € 3.608 |
| Huygenhoekring 93 Huygenhoek Noord | 94 | 5 | A | € 375.000 | € 3.989 |
| Groenlingstraat 51 De Draai Zuid | 75 | 3 | A+++ | € 375.000 | € 5.000 |
| Gouwe 13 Rivierenwijk | 96 | 5 | B | € 335.000 | € 3.490 |
| Korund 17 Edelstenenwijk | 102 | 4 | B | € 395.000 | € 3.873 |
| Dijk 44 Broek op Langedijk kern | 98 | 4 | A | € 475.000 | € 4.847 |
| Dorpsstraat 266 Zuid-Scharwoude West | 102 | 4 | C | € 439.000 | € 4.304 |
| Paulus Potterstraat 15 Schildersbuurt Zuid | 102 | 4 | C | € 310.000 | € 3.039 |
| Caro van Eycktuin 14 Zuidwijk | 102 | 5 | A+ | € 385.000 | € 3.775 |