Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 59 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Hans Janssen Makelaars Nijmegen (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 18 apartments in Nijmegen met 41–76 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 77e percentiel (+16.9% t.o.v. mediaan van € 6.091/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in van Spaenstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| van Spaenstraat 20 | 65 | A | € 515.000 | € 7.923 |
| van Spaenstraat 20 | 52 | A | € 395.000 | € 7.596 |
Buurt in cijfers — Nijmegen
| Inwoners | 7.090 |
|---|---|
| Dichtheid | 7170 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 562.000 deze listing -25% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 44% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02680203
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Meander — 0.09 km · 14 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | BSO De Vuurtoren — 0.83 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | PLUS — 0.32 km · 15 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | mediq apotheek beckers — 0.18 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Bertholet — 0.34 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Centraal Dierenlaboratorium — 1.29 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Nijmegen Heyendaal — 1.08 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Lunchcafé Blixem — 0.24 km · 56 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.005 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 89.130 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 59 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 944 per jaar (~€ 79/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.084 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~767 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~236 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1902 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2026, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 195 m³ |
| Indeling | 2 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Nijmegen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kronenburgersingel 295 Stadscentrum | 67 | C | € 395.000 |
+€ 13.400
2 stap(pen)
|
€ 408.400 | € -11.600 | |
| Wilhelminasingel 2 Stadscentrum | 64 | A | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € -20.000 | |
| van Spaenstraat 20 Galgenveld | 52 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € -25.000 | |
| Priemstraat 17 Benedenstad | 56 | C | € 375.000 |
+€ 11.200
2 stap(pen)
|
€ 386.200 | € -33.800 | |
| Ganzenheuvel 18 Benedenstad | 72 | B | € 375.000 |
+€ 7.920
1 stap(pen)
|
€ 382.920 | € -37.080 | |
| St. Annastraat 255 Heijendaal | 75 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -45.000 | |
| Kronenburgerplaats 31 Stadscentrum | 65 | A | € 365.000 | +€ 0 | € 365.000 | € -55.000 | |
| Hugo de Grootstraat 70 Hunnerberg | 59 | B | € 334.000 |
+€ 6.490
1 stap(pen)
|
€ 340.490 | € -79.510 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Priemstraat 17 Benedenstad | 56 | 2 | C | € 375.000 | € 6.696 |
| Wilhelminasingel 2 Stadscentrum | 64 | 2 | A | € 400.000 | € 6.250 |
| Hugo de Grootstraat 70 Hunnerberg | 59 | 2 | B | € 334.000 | € 5.661 |
| van Spaenstraat 20 Galgenveld | 52 | 2 | A | € 395.000 | € 7.596 |
| Kronenburgerplaats 31 Stadscentrum | 65 | 3 | A | € 365.000 | € 5.615 |
| Bronsgeeststraat 11 Biezen | 52 | 2 | B | € 325.000 | € 6.250 |
| Kronenburgersingel 295 Stadscentrum | 67 | 3 | C | € 395.000 | € 5.896 |
| Jacob Canisstraat 32 Altrade | 65 | 2 | C | € 300.000 | € 4.615 |
| van Spaenstraat 20 Galgenveld | 65 | 3 | A | € 515.000 | € 7.923 |
| Ganzenheuvel 18 Benedenstad | 72 | 3 | B | € 375.000 | € 5.208 |
| St. Annastraat 255 Heijendaal | 75 | 3 | A | € 375.000 | € 5.000 |
| de Hoefkamp 1150 De Kamp | 45 | 2 | C | € 239.000 | € 5.311 |