databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

apartment · resale

van Spaenstraat 20

6524HM Nijmegen · Galgenveld · wijk Nijmegen-Oost · Nijmegen

€ 395.000
€ 7.596 / m²
52 2kamers A
Foto 1 van van Spaenstraat 20 Foto 2 van van Spaenstraat 20 Foto 3 van van Spaenstraat 20 Foto 4 van van Spaenstraat 20 Foto 5 van van Spaenstraat 20 Foto 6 van van Spaenstraat 20 Foto 7 van van Spaenstraat 20 Foto 8 van van Spaenstraat 20 Foto 9 van van Spaenstraat 20 Foto 10 van van Spaenstraat 20 Foto 11 van van Spaenstraat 20 Foto 12 van van Spaenstraat 20

Kenmerken

Typeapartment (resale)
Woonopp.52 m²
Kamers2 (1 slaap)
EnergielabelA
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Hans Janssen Makelaars Nijmegen (NVM)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 14 apartments in Nijmegen met 36–67 m².

Boven de markt. Deze woning zit in het 85e percentiel (+21.5% t.o.v. mediaan van € 6.250/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Andere woningen in van Spaenstraat

Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.

AdresLabel Vraagprijs€/m²
van Spaenstraat 20 65 A € 515.000 € 7.923
van Spaenstraat 20 59 A € 420.000 € 7.119

Buurt in cijfers — Nijmegen

Inwoners7.090
Dichtheid7170 per km²
Gem. huishoudensgrootte1.5
Gemiddelde WOZ (buurt) € 562.000 deze listing -30% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt44%
Afstand basisschool0.5 km
Afstand supermarkt0.6 km
Afstand huisarts0.5 km
Afstand kinderdagverblijf0.5 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU02680203 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Meander — 0.09 km · 14 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf BSO De Vuurtoren — 0.83 km · 2 totaal binnen zoekradius
Supermarkt PLUS — 0.32 km · 15 totaal binnen zoekradius
Apotheek mediq apotheek beckers — 0.18 km · 5 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Huisartsenpraktijk Bertholet — 0.34 km · 8 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Centraal Dierenlaboratorium — 1.29 km · 5 totaal binnen zoekradius
OV-station Nijmegen Heyendaal — 1.08 km · 4 totaal binnen zoekradius
Restaurant Lunchcafé Blixem — 0.24 km · 56 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 1.886 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 83.696 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 52 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 832 per jaar (~€ 69/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 1.955 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~676 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~208 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1902
BouwBestaande bouw
Soort objectBovenwoning (appartement)
IsolatieVolledig geïsoleerd
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelRemeha (gas gestookt combiketel uit 2026, eigendom)
Energielabel (officieel)A
Inhoud182 m³
TuinZonneterras
Indeling2 kamers (1 slaapkamer)
Op funda sinds2 weken

Verbouwings-equivalente woningen in Nijmegen

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Wilhelminasingel 2 Stadscentrum 64 A € 400.000 +€ 0 € 400.000 +€ 5.000
Priemstraat 17 Benedenstad 56 C € 375.000 +€ 11.200
2 stap(pen)
  • C→B: € 5.040 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 6.160 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 386.200 € -8.800
Kronenburgersingel 295 Stadscentrum 67 C € 395.000 +€ 13.400
2 stap(pen)
  • C→B: € 6.030 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 7.370 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 408.400 +€ 13.400
van Spaenstraat 20 Galgenveld 59 A € 420.000 +€ 0 € 420.000 +€ 25.000
Kronenburgerplaats 31 Stadscentrum 65 A € 365.000 +€ 0 € 365.000 € -30.000
Hugo de Grootstraat 70 Hunnerberg 59 B € 334.000 +€ 6.490
1 stap(pen)
  • B→A: € 6.490 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 340.490 € -54.510
Bronsgeeststraat 11 Biezen 52 B € 325.000 +€ 5.720
1 stap(pen)
  • B→A: € 5.720 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 330.720 € -64.280

Alle vergelijkbare woningen (11)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Priemstraat 17 Benedenstad 56 2 C € 375.000 € 6.696
Bronsgeeststraat 11 Biezen 52 2 B € 325.000 € 6.250
van Spaenstraat 20 Galgenveld 59 2 A € 420.000 € 7.119
Hugo de Grootstraat 70 Hunnerberg 59 2 B € 334.000 € 5.661
Zwaluwstraat 9 Biezen 42 2 B € 300.000 € 7.143
Wilhelminasingel 2 Stadscentrum 64 2 A € 400.000 € 6.250
de Hoefkamp 1150 De Kamp 45 2 C € 239.000 € 5.311
Kronenburgerplaats 31 Stadscentrum 65 3 A € 365.000 € 5.615
Jacob Canisstraat 32 Altrade 65 2 C € 300.000 € 4.615
Kronenburgersingel 295 Stadscentrum 67 3 C € 395.000 € 5.896
van Spaenstraat 20 Galgenveld 65 3 A € 515.000 € 7.923